Porady

Ĺťel, czy akryl?

Ĺťel, czy akryl?
Ĺťel, czy akryl? Dwoma najpopularniejszymi metodami przedłużania paznokci są: metoda światłoutwardzania żelami UV oraz metoda akrylowa. W obydwu kosmetyczka po usunięciu skórek, wyczyszczeniu płytki i

Ĺťel, czy akryl?

Dwoma najpopularniejszymi metodami przedłużania paznokci są: metoda światłoutwardzania żelami UV oraz metoda akrylowa. W obydwu kosmetyczka po usunięciu skórek, wyczyszczeniu płytki i opiłowaniu naturalnego paznokcia, zakłada tips. Różnią się sposoby pokrycia go.

1141297_garden_2Akrylowe tipsy są bardziej sprężyste, twarde i trwałe, co nie oznacza jednak, że można nimi wbijać gwoździe lub cokolwiek podważać.

Można je pielęgnować poprzez wcieranie w nie oliwki – to sprawi, że będą dłużej sprężyste. Z akrylu powinny jednak zrezygnować panie stosujące terapię hormonalną lub zażywające inne leki (powinny wypytać się w kwestii szczegółów kosmetyczki przed zabiegiem),a także te mające tłusta płytkę paznokcia.

W tych wypadkach, akryl im nie zaszkodzi, ale będzie się słabiej trzymał. Natomiast z przyczyn zdrowotnych, z akrylowych tipsów powinny zrezygnować matki karmiące piersią i kobiety w ciąży. Dla tych pań bezpieczniejszy będzie żel UV.
am

A to już wiesz?  Galeria Internetowa SwiatAktu.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy