Manicure Porady Uroda

Wzorki na paznokciach

Czy wiesz, jak bardzo modne jest malowanie wzorków na paznokciach? Masz wiele możliwości. Jedną z nich jest takie przygotowanie paznokci, które umożliwi dalsze działanie na

Czy wiesz, jak bardzo modne jest malowanie wzorków na paznokciach? Masz wiele możliwości. Jedną z nich jest takie przygotowanie paznokci, które umożliwi dalsze działanie na ich płytkach. Ważny jest dobry podkład i odpowiedni lakier jako tło. Teraz możesz przystąpić do ozdabiania.

salon-manicure11.jpg

Aby było ciekawie, używaj różnych lakierów, nawet tych bardzo błyszczących. Błyszczące paznokcie, bogato zdobione są bardzo eleganckie i modne. Poza tym, jeśli masz zadbane dłonie i palce, możesz pokazać je wszystkim – to duży atut.
Jednak malowanie wzorków to nie wszystko. Jeśli chcesz, możesz użyć także tipsów. Dziś jest naprawdę duży ich wybór. Są już z pięknymi, gotowymi wzorkami. Możesz wybrać takie, jakie Ci się podobają, bardziej skromne lub bogato zdobione i dość długie.

Możesz obejrzeć, jak można malować paznokcie. Być może coś Cię zainspiruje. Jeśli wolisz tipsy, możesz także je obejrzeć. Oto fantastyczne zdjęcia tipsów autorstwa Tengai Kaikaku.

2tengai-kaikaku.jpg

3engai-kakikaku-pazn-z-kamieniami350.jpg

Okazuje się, ze Tipsy to nie tylko malowane wzorki, ale też prawdziwa sztuka. Niektóre sztuczne paznokcie posiadają przeróżne ozdoby,w tym drogie kamienie czy inne dodatki, bardzo eleganckie, ładne, czasem błyszczące.

4sztuczne-paznokcie-tengei-kaikau.jpg

Nie zapominaj też, że wzorki możesz robić na paznokciach u nóg. Bardzo modne jest to zwłaszcza latem, kiedy możesz odsłonić nogi i pokazać Twoje wzorki na paznokciach.

6malowane-paznokcie-stopy.jpg

To z kolei wzorek w stylu hardrockowym. Jednak nie każda kobieta preferuje takie mocne, ciemne wzory. Częściej panie wybierają jasne kolory, a jeśli czerń to z jakimś błyszczącym dodatkiem.

7czarne-paznokcie-nogi.jpg

hastagi na stronie:

#wzorki na paznokcie #paznokcie #wzory na paznokcie #paznokcie wzorki #modne paznokcie 2011 #paznokcie u stĂłp #wzorki na paznokciach #Malowane paznokcie #tipsy wzory 2011 #wzory tipsĂłw 2011

A to już wiesz?  ODKRYWAJ, INSPIRUJ SIĘ, EKSPERYMENTUJ ZE SKLEPEM INTERNETOWYM SEPHORA.PL

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy