Pielęgnacja ciała Porady Ubrania Uroda

Wydłuż optycznie swoją szyję

Uważasz, że Twoja szyja powinna być stanowczo dłuższa. Lubisz bluzki z dekoltem, ale za każdym razem mówisz sobie, że wszystko wygląda super tylko jeszcze, żeby

Uważasz, że Twoja szyja powinna być stanowczo dłuższa. Lubisz bluzki z dekoltem, ale za każdym razem mówisz sobie, że wszystko wygląda super tylko jeszcze, żeby ta szyja była dłuższa. Ĺťeby uporać się z tym problemem, zawsze staraj się trzymać głowę poniesioną i siedź prosto, oczywiście nie przesadź z wyprostowaną postawą, żeby inni nie wzięli Cię za osobę wywyższającą się. Dzięki takiemu postępowaniu optycznie wydłużysz swoją szyję.

Kolejnym sposobem jest noszenie biżuterii, która wysmukli Twoją sylwetkę na odcinku klatki piersiowej, powodując, że szyja wyda się dłuższa.

szyja.jpg
W sweterku z dekoltem, takim ja ten z victoriassecret, Twoja szyja będzie się wydawała o wiele dłuższa.

Unikaj ozdób opinających i przylegających do szyi. Może się wydawać, że wyglądają one ładnie i rzucają się w oczy, jednak na pewno optycznie działają na naszą niekorzyść. Biżuteria bardzo długa, taka jak teraz jest w modzie, może nie szkodzi tak jak ta opinająca, ale na pewno także nie powoduje, że nasza szyja wygląda na dłuższą, niż jest w rzeczywistości.
Read more

A to już wiesz?  Horoskop WP.PL zawsze pod ręką

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy