Porady

Wielkanoc pysznie udekorowana

Wielkanoc pysznie udekorowana W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy marka WINIARY zadbała, aby tradycyjnego, cenionego przez rzesze Polaków Majonezu Dekoracyjnego nie zabrakło w

Wielkanoc pysznie udekorowana

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy marka WINIARY zadbała, aby tradycyjnego, cenionego przez rzesze Polaków Majonezu Dekoracyjnego nie zabrakło w żadnej kuchni. Słoiki majonezu o pojemności 400ml, zostały powiększone o gratisowe 10%.

Majonez Dekoracyjny jest niezastąpionym składnikiem wielu wielkanocnych przysmaków. Jego tradycyjny, delikatny smak doskonale podkreśla sałatki, mięsa, wędliny i kanapki. Wielu Polaków nie wyobraża sobie tradycyjnego, wielkanocnego śniadania bez Majonezu Dekoracyjnego WINIARY. Niewątpliwą zaletą produktu jest wysoka jakość składników oraz kremowa konsystencja, dzięki której z łatwością udekorujemy świąteczne potrawy i wspólnie z całą rodziną cieszyć się będziemy nie tylko doskonałym smakiem wielkanocnych dań, ale i ich pięknym wyglądem.
Dekoracyjny+400ml
Majonez Dekoracyjny WINIARY to najchętniej kupowany majonez w Polsce. Jego sprzedaż sięga kilku milionów słoików rocznie. Widoczny wzrost sprzedaży odnotowuje się w okresach przedświątecznych.

* * *

WINIARY to marka znana Polakom od ponad 60-ciu lat, a sygnowane nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Oferta WINIARY to około 200 różnych wyrobów kulinarnych, takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie. WINIARY zaspakajają potrzeby zarówno wielbicieli kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej oraz wszystkich tych, którzy na gotowanie mają coraz mniej czasu.

A to już wiesz?  Okres w czasie podróży

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy