Porady

Wakacyjne prasowanie

Masz dość pomiętej odzieży wyciąganej z walizki? Teraz z żelazkiem turystycznym First Austria możesz je bez trudu szybko wyprasować i cieszyć się gładkimi ubraniami podczas

Masz dość pomiętej odzieży wyciąganej z walizki? Teraz z żelazkiem turystycznym First Austria możesz je bez trudu szybko wyprasować i cieszyć się gładkimi ubraniami podczas wyjazdu.

Ĺťelazko turystyczne marki First Austria umożliwia prasowanie zarówno na mokro, jak i na sucho. Dzięki funkcji uderzenia pary (jednorazowego wytworzenia dużej jej ilości) usuwa nawet największe zagniecenia. Prasowanie ułatwi również spryskiwacz, który pozwala skierować niewielki strumień wody na trudniejsze powierzchnie. Urządzenie posiada regulator temperatury, który pozwala dopasować jej wysokość do rodzaju tkaniny.

Ĺťelazko wykonane jest z bardzo dobrej jakości materiałów, a stopka została pokryta teflonem. Dzięki składanej rączce urządzenie zajmie niewiele miejsca w bagażu.

Sprzęt jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, w sklepach detalicznych na terenie całej Polski oraz w sprzedaży wysyłkowej.

FA 5640 ĹťELAZKO TURYSTYCZNE:
– spryskiwacz
– zmienna nastawa podawania pary
– uderzenie pary
– prasowanie na sucho
– zmienna nastawa temperatury
– stopa pokryta teflonem
– automatyczny system czyszczenia
– kontrolka pracy
– składana rączka
– moc: 1000W

A to już wiesz?  Ponoworoczne wyprzedaże

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy