Kuchnia

W Biegu CafĂŠ by Jacobs KrĂśnung

Startuje W Biegu CafĂŠ by Jacobs KrĂśnung W Biegu CafĂŠ by Jacobs KrĂśnung 2010-07-01 12:44 Sieć kawiarni W Biegu CafĂŠ i marka kawy Jacobs KrĂśnung

Startuje W Biegu CafĂŠ by Jacobs KrĂśnung
W Biegu CafĂŠ by Jacobs KrĂśnung
2010-07-01 12:44

Sieć kawiarni W Biegu CafĂŠ i marka kawy Jacobs KrĂśnung rozpoczęły współpracę. Klienci sieci popularnych kawiarni będą mogli cieszyć się aromatem najwyższej jakości kawy Jacobs KrĂśnung w odmienionych wnętrzach dotychczasowych kawiarni. Strategiczne partnerstwo obejmuje wszystkie aktualnie działające oraz nowo otwierane kawiarnie sieci, teraz pod szyldem W Biegu CafĂŠ by Jacobs KrĂśnung.

Marka Jacobs KrĂśnung jest zdecydowanym liderem w segmencie kaw premium w Polsce, a W Biegu CafĂŠ jedną z najchętniej wybieranych i najbardziej rozpoznawalnych sieci kawiarni w Warszawie, dynamicznie rozwijającą się w całej Polsce.

“Pragniemy, by Jacobs KrĂśnung była nadal postrzegana jako marka wysokiej jakości, ale równocześnie stała się jeszcze bardziej przystępna, ciepła, kojarzona z pełnymi radości chwilami z najbliższymi. Dzięki współpracy z siecią W Biegu CafĂŠ, Jacobs KrĂśnung będzie jeszcze bliżej konsumentów, którzy będą mogli delektować się tą aromatyczną kawą w sprzyjających bliskim spotkaniom, odmienionych wnętrzach kawiarni ” – mówi Marta Gampf, brand manager Jacobs KrĂśnung.

Jak podkreśla Maciej Adamaszek ze spółki Dominata, właściciela W Biegu CafĂŠ: “O dotychczasowym sukcesie sieci zdecydował dobry, oryginalny pomysł; konsekwentna egzekucja na każdym etapie rozwoju, atrakcyjne lokalizacje, a także pasja, optymizm i wiara w powodzenie przedsięwzięcia. Dla W Biegu CafĂŠ współpraca jest okazją do wzmocnienia dotychczasowego wizerunku, a także uzyskaniem wartości dodanej dzięki obecności najwyższej jakości kawy Jacobs KrĂśnung “.

Współpraca przewiduje obecność marki Jacobs KrĂśnung we wszystkich istniejących kawiarniach sieci W Biegu CafĂŠ oraz w nowo otwieranych miejscach, o których będziemy na bieżąco informować.

Wspólny projekt zakłada stworzenie nowej identyfikacji wizualnej, czyli opracowanie wspólnego logotypu dla sieci oraz zaprojektowanie nowatorskiego wystroju wnętrza, nawiązującego do kolorów i stylistyki obu marek.

We wszystkich kawiarniach podawana będzie kawa Jacobs KrĂśnung, przygotowywana na 12 sposobów.

A to już wiesz?  Zdrowe wino?

Kawiarnie W Biegu CafĂŠ by Jacobs KrĂśnung otwierane będą o godzinie 7:30, a zamykane najpóźniej o godzinie 23:00. Kawiarnia zlokalizowana w “zagłębiu klubowym “, przy ul. Świętokrzyskiej 18 w Warszawie, będzie funkcjonowała w piątki i soboty również w nocy.

W Biegu CafĂŠ by Jacobs KrĂśnung będą regularnie zaskakiwać swoich klientów niespodziankami, atrakcjami oraz nietypowymi wydarzeniami, które uprzyjemnią chwile spędzone w gronie znajomych. Wszelkie aktywności będą komunikowane poprzez profil fanowski na portalu Facebook.

W Biegu CafĂŠ by Jacobs KrĂśnung

Sieć 16 kawiarni w całej Polsce to wspólne przedsięwzięcie marek W Biegu CafĂŠ oraz Jacobs KrĂśnung. Jego celem jest zaoferowanie konsumentom wachlarza wyjątkowych produktów i korzyści płynących z synergii obu marek: kawy Jacobs KrĂśnung, kojarzonej przez nich z najwyższą jakością, doskonałym, królewskim aromatem i chwilami spędzanymi z bliskimi, których teraz mogą doświadczać także w popularnej sieci W Biegu CafĂŠ, cenionej przez konsumentów za wyjątkowy klimat, atmosferę i wystrój, urozmaicone, całodzienne menu oraz wysoki poziom przyjaznej, profesjonalnej obsługi.

Marka Jacobs KrĂśnung jest zdecydowanym liderem w segmencie kaw premium w Polsce, a kawiarnie W Biegu CafĂŠ są jedną z najchętniej wybieranych i najbardziej rozpoznawalnych sieci w Warszawie, dynamicznie rozwijającą się w całej Polsce. Współpraca przewiduje obecność marki Jacobs KrĂśnung we wszystkich istniejących kawiarniach sieci WBC.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy