Bielizna Zakupy

Unikalne propozycje bielizny od Kingi

… Typowa “Kinga ” bierze los w swoje ręce, wychodzi z inicjatywą. Zwraca na siebie uwagę wyglądem, energią, wdziękiem i werwą. “Kinga ” zwykle jest

… Typowa “Kinga ” bierze los w swoje ręce, wychodzi z inicjatywą. Zwraca na siebie uwagę wyglądem, energią, wdziękiem i werwą. “Kinga ” zwykle jest przekonana o swojej wartości, bywa też źródłem twórczego myślenia i dlatego od “Kingi ” wychodzą ciekawe pomysły… Dlatego producenci przepiekanej bielizny damskiej nazwali swoją markę “Kinga “.

Producenci bielizny Kinga tworzą kolekcje, które zapewniają nie tylko komfort i wygodę, ale również kuszą i pobudzają zmysły. Bielizna Kinga cieszy się bardzo dobrą jakością, wyszukanym wzornictwem, bogatą rozmiarówką i oryginalną kolorystyką.
Firma znana jest we Francji, Niemczech, na Ukrainie i w Rosji. Dysponuje najnowocześniejszymi w branży technologiami produkcji.

Producenci tworzą bieliznę z najwyższej jakości koronek, dzianin i haftów, które sprowadzane są z Francji, Włoch i Szwajcarii. Ozdobniki, które możemy podziwiać w bieliźnie Kinga pochodzą z Francji.
Projektanci polecają kolekcję, w której nawet najbardziej wybredne gusta znajdą coś dla siebie. My ze swojej strony chcielibyśmy polecić kilka modeli bielizny z kolekcji 2010 mianowicie prześliczne biustonosze push-up takie jak: Meadows, Bugsy, Flamingo, Ciasino oraz coś bardziej klasycznego jak model Summerlin czy Roulette. Do każdego biustonosza oczywiście można dobrać odpowiedni dół w formie fig lub string do kompletu wedle swojego upodobania.
W kolekcji 2010 marki Kinga dominuje styl romantyczny, a zarazem bardzo seksowny pełen wyszukanych dodatków tworzących intrygującą i pobudzającą zmysły całość. Eleganckie biustonosze push-up podkreślają kobiecość, dodają wyrafinowania i zmysłowości.
Ta elegancka, zmysłowa kolekcja jest prezentem dla kobiety, która uwielbia luksus i która doskonale zna swoje pragnienia.
Mamy nadzieje, iż ten króciutki opis pozwoli na wybór odpowiedniej bielizny dla Siebie.

Bielizna dostępna:
www.swiatbielizny.pl
tel.(032) 788 16 61
kom. 0 889 133 333

A to już wiesz?  Bielizna biznesowa czyli zasady dress code do pracy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy