Uroda

Tout court – La Femme

Tout court – La Femme autorem artykułu jest Lena Podgórska Być kobietą, być kobietą … ale co to właściwie znaczy? Czy przewrotne słowa znanej piosenki

Tout court – La Femme

autorem artykułu jest Lena Podgórska


Być kobietą, być kobietą … ale co to właściwie znaczy? Czy przewrotne słowa znanej piosenki ukazują rzeczywisty sens bycia kobietą – pośród stereotypowych ról za(prze)klętej codzienności oddającą się marzeniom o …własnej kobiecości?

Czy nie lepiej, drogie panie, zamiast biernie oddawać się marzeniom, aktywnie i z ochotą podjąć się ich realizacji? Wyjść z kręgu przynależnych nam bezosobowych obowiązków: matki, żony, businessmanki…i po prostu stać się sobą – kobietą?

Stać się kobietą … ale co to właściwie znaczy? Dla mnie odpowiedź jest prosta: stać się kobietą – to obdarzyć swą płeć szacunkiem i należną uwagą, stworzyć siebie, odkryć piękno w sobie. Kreować siebie nie tylko w sferze marzeń, ale przede wszystkim sprawiać, by w zwykłości dnia powszedniego, nasza postać odpowiadała naszym wyobrażeniom. Odkrywać piękno w codzienności… dla siebie, poprzez siebie, w sobie.

1168590_fashion_girlAlbo pozwolić odkryć to piękno innym… Poszukać swego stylu pod troskliwą opieką specjalistów. Być w codzienności, ale niezwykłej. Otoczyć się luksusem i magią gustownych wnętrz. Zatrzymać czas i odnaleźć inspirację w ekskluzywnym salonie urody.

Obecnie, ekskluzywne salony urody kompleksowo troszczą się o nasz wygląd, a świadczone w nich usługi spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania. Najlepsze gabinety posiadają w swojej ofercie bogatą paletę różnorodnych usług – dbają o nasz wizerunek, poddając pielęgnacji nasze ciało – dosłownie – od samych stóp do głowy. Oferta ściśle dopasowana do naszych oczekiwań, spokój, relaks, pewność, którą dają najwyższej jakości kosmetyki, najnowsza aparatura i profesjonalna , miła obsługa powodują, że nasza wizyta zamienia się w fascynującą przygodę w odkrywanie siebie.

Oprócz standardowych usług takich jak fryzjerstwo, manicure, pedicure, możemy poddać się zabiegom wykorzystującym najnowocześniejsze osiągnięcia w kosmetyce:



fotoodmładzanie – zabieg z zakresu dermatologii laserowej, nieinwazyjny, pozwalający na odmłodzenie skóry; wskazany przy łagodnych zmianach naczyniowych (np. trądzik), zaburzenia pigmentacji skóry, usuwający łagodne zmarszczki, likwidujący rozszerzone pory.



neoderma – przywraca piękno czerpiąc z natury, dzięki dobroczynnemu wpływowi roślin i ziół; zabieg polegający na głębokim złuszczaniu naskórka, pomagający w takich problemach jak trądzik pospolity, różowaty, przebarwienia, plamy, drobne cienie, zmarszczki i blizny.



mikrodermabrazja – nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania naskórka, dzięki czemu skóra staje się gładsza, świeższa i bardziej elastyczna; zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jego działanie jest wielopłaszczyznowe : oczyszcza, wygładza, regeneruje i pielęgnuje skórę.



To oczywiście tylko przykładowe możliwości, spośród wielu sposobów umożliwiających pielęgnacje naszej urody, ujawniającej piękno drzemiące w każdej z nas.

Bo być kobietą, być kobietąâ€Ś to znaczy pielęgnować siebie, odkrywać swoje piękno w każdym wieku. Być sobą, być la femme… na wiele sposobów.


A to już wiesz?  Nie tylko rzeka






Idea4net – pozycjonowanie, reklama, e-pr


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy