Porady

szykowna cyfrowa damska torebka

szykowna cyfrowa damska torebka HP połączyło siły z czołową projektantką mody, Vivienne Tam, by stworzyć wpadającą w oko cyfrową “kopertówkę ” Warszawa, 8 marca 2010

szykowna cyfrowa damska torebka

HP połączyło siły z czołową projektantką mody, Vivienne Tam, by stworzyć wpadającą w oko cyfrową “kopertówkę ”

Warszawa, 8 marca 2010 r. ― HP i znana na całym świecie projektantka Vivienne Tam poinformowali o wprowadzeniu do sprzedaży najnowszej szykownej, “cyfrowej ” damskiej torebki

Premiera modelu HP Mini 210 Vivienne Tam Edition odbyła się podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, gdzie notebook został zaprezentowany jako część wiosennej kolekcji domu mody Vivienne Tam na 2010 r. Kobiety lubiące efektowne nowinki ze świata mody mogą zarezerwować najnowszy model tego komputera pod adresem www.hp.com/viviennetam.

Połączenie zachwycającej stylistyki designu Viviene Tam – “Butterfly Lovers ” ze znakomitą technologią komputerów osobistych HP pozwoliło HP Mini VT zyskać tytuł najmodniejszego dodatku tej wiosny dla każdej ceniącej elegancję i oryginalny szyk kobiety. Najmniejszy model tego notebooka waży zaledwie 1,22 kg i ma niecałe 3 cm grubości, zmieści się więc z łatwością w prawie każdej damskiej torebce.

“Jako projektantka mody zawsze szukałam inspiracji w łączeniu kontrastujących ze sobą światów ” ― powiedziała Vivienne Tam. “Używam komputerów w każdym obszarze mojego życia, tak więc połączenie mody i technologii było dla mnie czymś naturalnym. Razem z HP wykreowaliśmy całą linię modnych akcesoriów technicznych, w tym drugą edycję naszej “cyfrowej torebki “.

Dzięki współpracy z firmą Beats™ by Dr. Dre™ HP wyposażyło ten model w wydajne oprogramowanie audio, które pozwala słuchaczom odbierać muzykę ― przez słuchawki lub głośniki zewnętrzne ― w najlepszy możliwy sposób.

Inspiracja i wzornictwo

Wzornictwo notebooka, nawiązujące do stylistyki wiosennej kolekcji domu mody Vivienne Tam na 2010 r., zostało zainspirowane przez klasyczny chiński romans “Butterfly Lovers ” ― piękną opowieść o wolności, miłości i inspiracji. Główny motyw dekoracyjny, zintegrowany bezpośrednio z pokrywą notebooka za pomocą technologii HP Imprint, jest gustowny oraz odporny na ścieranie.

A to już wiesz?  Ĺťycie ma smak, czyli kucharze Knorr gotują na ekranie

Nawiązanie do motywów “Butterfly Lovers ” jest również widoczne na pulpicie modelu HP Mini 210 Vivienne Tam Edition ― pojawia się na nim animowane menu Start z motywem latającego motyla, niestandardowe ikony zaprojektowane przez Vivienne Tam oraz trzy dopasowane do wzornictwa tapety

HP należy do czołówki producentów łączących świat mody z technologią od czasu zaprezentowania na wybiegu pierwszej “cyfrowej ” torebki HP Mini Vivienne Tam. Miało to miejsce w 2008 r. podczas pokazu tej projektantki zorganizowanego w ramach Nowojorskiego Tygodnia Mody w Bryant Park. Modelki przechadzały się wtedy po wybiegu z komputerami ozdobionymi motywem peonii ― to było pierwsze tego rodzaju wydarzenie w amerykańskim świecie mody.

Wyposażenie notebooka

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition nie to nie tylko elegancki i modny wygląd to także ciekawe wnętrze. Wyposażony w niestandardowe oprogramowanie, które pozwoli miłośniczkom mody efektywnie pracować, utrzymywać kontakty ze znajomymi oraz pięknie wyglądać w podróży:

— Wbudowana kamera internetowa pozwala klientkom tworzyć i przesyłać filmy wideo, robić zdjęcia i czatować z przyjaciółmi przez Internet(2). Jednym kliknięciem myszy można zamienić kamerę w lustro.

— HP QuickWeb, oferowane przez firmę oprogramowanie oparte na technologii Instant-on, pozwala użytkowniczkom wysyłać w ciągu zaledwie kilku sekund od uruchomienia komputera wiadomości do serwisów Facebook i Tweeter, słuchać muzyki, przeglądać Internet, planować spotkania, wysyłać i odbierać pocztę elektroniczną lub rozpoczynać czat ― pozwala to zaoszczędzić czas tracony zwykle w oczekiwaniu na całkowite uruchomienie komputera.

Wyposażenie modelu HP Mini 210 Vivienne Tam Edition dopełniają jeszcze inne starannie dobrane akcesoria, w tym dopasowany kolorystycznie zamszowy pokrowiec oraz bezprzewodowa mysz utrzymana w stylistyce “Butterfly Lovers ” (sprzedawana oddzielnie). Notebook Vivienne Tam Mini jest oferowany w ekskluzywnym opakowaniu upominkowym, podkreślającym jego wyjątkowość.

A to już wiesz?  Gps i majteczki w kropeczki

Szczegółowe informacje o produkcie

Notebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition jest idealnym towarzyszem dla mobilnych, często korzystających z Internetu miłośniczek mody. Zapewnia swobodę pracy i rozrywki dzięki akumulatorowi oferującemu 5,5 godziny pracy bez podłączania się do gniazdka(3). Jest wyposażony w wyświetlacz LED Brightview Infinity o przekątnej 25,65 cm (10,1 cala) oraz w klawiaturę, której rozmiar stanowi 93% rozmiaru standardowej klawiatury notebooka.

Model HP Mini 210 Vivienne Tam Edition jest też wyposażony w 2 GB pamięci, duży dysk twardy o pojemności do 320 GB, oprogramowanie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych oraz system operacyjny Microsoft WindowsÂŽ 7 Premium.

Ceny, dostępność i możliwości rezerwacji (4)

Klienci z regionu Europy, Bliskiego Wchodu i Afryki (EMEA) mogą zarezerwować notebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition pod adresem www.hp.com/viviennetam. Model ten będzie również dostępny w sklepach detalicznych na terenie regionu EMEA. Listę dodatkowych sprzedawców detalicznych na całym świecie można znaleźć pod adresem www.hp.com/viviennetam.

Notebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition będzie dostępny w sprzedaży pod koniec marca, a cena najtańszej wersji będzie wynosić 499 EUR.

Mysz bezprzewodowa HP utrzymana w stylistyce “Butterfly Lovers ” pojawi się w sprzedaży pod koniec marca w cenie 34,99 EUR.

Informacje o firmie Vivienne Tam

Vivienne Tam to znany na całym świecie dom mody założony w 1994 r. Firma produkuje, projektuje i sprzedaje współczesne stroje dla kobiet oferowane w znanych towarowych sieciach handlowych, sklepach specjalistycznych i butikach na terenie Stanów Zjednoczonych. Firma
z powodzeniem działa również w regionie Dalekiego Wschodu, gdzie zaopatruje 30 samodzielnych sklepów i butików zlokalizowanych w największych galeriach handlowych.

Marka Vivienne Tam jest doskonale znana na całym świecie ― jest synonimem projektów, które łączą azjatycką estetykę i mistykę kobiecości z duchem nowoczesnego świata. Filozofia firmy zakłada tworzenie harmonijnych strojów, które podkreślają osobowość noszących je kobiet, a jednocześnie stanowią modne kobiece ubranie — pięknie zaprojektowane,znakomicie wykonane oraz łatwe w noszeniu, wygodne w podróży i niedrogie. www.viviennetam.com.

A to już wiesz?  Rajstopy Gatta X-TRA LINE - skorzystaj z jesiennej promocji i zadbaj o swoją sylwetkę!

Informacje o HP

HP, największe na świecie przedsiębiorstwo z branży zaawansowanych technologii, ułatwia klientom indywidualnym i firmom korzystanie z tych technologii, oferując im bogaty asortyment produktów — od drukarek, poprzez komputery osobiste, po oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną.

Więcej informacji o HP, w tym łącza do źródeł RSS, można znaleźć pod adresem hp.pl/prasa

(1) Rzeczywista waga różni się zależnie od konfiguracji.

(2) Wymagany jest punkt dostępu bezprzewodowego oraz usługa dostępu do Internetu, które są sprzedawane osobno. Dostępność publicznych punktów dostępowych jest ograniczona.

(3) Czas pracy akumulatora zależy od produktu, modelu, konfiguracji, załadowanych aplikacji, funkcji oraz ustawień zarządzania zasilaniem. Maksymalna pojemność akumulatorów zmniejsza się wraz z upływem czasu i długością eksploatacji. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie internetowym poświęconym testom wzorcowym MobileMark07 pod adresem www.bapco.com/products/mobilemark2007.

(4) Są to szacunkowe ceny detaliczne. Ceny rzeczywiste mogą się różnić.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy