Porady Zakupy

Storksak – ekskluzywne torby dla mam

Torba dla mamy Storksak Elizabeth ( w wolnym tłumaczeniu “bociania torba “) Elizabeth to pierwsza marka toreb łączących cechy ekskluzywnych torebek z dodatkowymi praktycznymi rozwiązaniami

Torba dla mamy Storksak Elizabeth ( w wolnym tłumaczeniu “bociania torba “) Elizabeth to pierwsza marka toreb łączących cechy ekskluzywnych torebek z dodatkowymi praktycznymi rozwiązaniami dla mam. Izolowany pokrowiec na butelkę zapewnia utrzymanie temperatury napoju do czterech godzin. Inne zalety torby to: miękka podkładka do przewijania dziecka oraz odpinana kieszeń wewnętrzna. Całość torby jest wyściełana ławo zmywalnym materiałem.

Torba wykonana i wykończona jest z naturalnej skóry o pięknej teksturze i trwałych wykończeniach. Posiada masywne elementy metalowe w kolorze matowego złota/srebra, kontrastujące przeszycia i regulowany, odpinany pasek. Posiada dwie kieszenie zewnętrzne (w tym kieszonka na telefon komórkowy) i dziewięć kieszonek wewnętrznych.
Storskak to jedna z najbardziej uznanych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Australii marek producenta toreb dla mam. Każdego roku, londyńscy projektanci przygotowują dwie ekscytujące kolekcje. Torby dla mam marki Storksak to unikalne połączenie wyjątkowego stylu z niezwykłą funkcjonalnością. Najlepsze modele z kolekcji marki Storksak są noszone przez gwiazdy takie jak Angelica Jolie, Jessica Malba, Liv Tyler czy też Katie Holmes.

Torba dla mamy Storksak Elizabeth dostępna jest w kolorach: wielbłądzi, czekolada, szary, czerwony i zieleń

Wymiary – wys.: 28 cm, szer. 43 cm, głęb. 11 cm

Cena: 959 pln; do kupienia w sklepie: www.babymama.pl
Zgadzam się na wykorzystanie tekstu oraz zdjęć,  w przypadku podania adresu strony  www.babymama.pl

A to już wiesz?  Trwa wielka bitwa na kilometry w "Kr?? kilometry. Zaparkuj klimatycznie"

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy