Bielizna Sport

Stanik, który słucha bicia Twojego serca

Marka adidas dostarcza najbardziej zaawansowane technologie do biegania, jednocześnie pamiętając o komforcie kobiet podczas treningu. Dlatego wprowadzeniu systemu treningowego miCoach towarzyszy uzupełnienie oferty topów treningowych

Marka adidas dostarcza najbardziej zaawansowane technologie do biegania, jednocześnie pamiętając o komforcie kobiet podczas treningu. Dlatego wprowadzeniu systemu treningowego miCoach towarzyszy uzupełnienie oferty topów treningowych o staniki
z serii Supernova, które są kompatybilne z tym urządzeniem.

Dla zapewnienia wygody podczas treningu z miCoach adidas przygotował specjalną serię staników sportowych. W ofercie można znaleźć dwa modele serii Supernova, zapewniających stabilizację piersi. Specjalna kieszonka umieszczona w przedniej części stanika sprawia, że biegaczka nie musi korzystać z paska mocującego czytnik pracy serca. Dzięki użyciu specjalnej tkaniny informacje na temat pulsu i tętna są przekazywane do micoach pacer lub micoach zone. Biegaczka, w zależności od wybranego systemu, dostaje wizualną bądź werbalną informację zwrotną na temat jego treningu.

W zależności od wielkości biustu kobieta może wybrać model odpowiadający jej budowie. Supernova Sequence wyróżnia się profilowanymi miseczkami, umożliwiającymi dopasowanie topu do rozmiaru i kształtu piersi. Stanik ma regulowane zapięcie, co zapewnia odpowiednie podtrzymanie biustu podczas biegania. Dla kobiet o małych piersiach przeznaczony jest bezszwowy model Supernowa Glide, który minimalizuje ryzyko otarć. Oba modele wykonane są z oddychającej tkaniny ClimaCoolÂŽ, która odprowadza wilgoć na zewnątrz, przez co zapewnia poczucie suchości i komfortu.

W Polsce sugerowana cena detaliczna stanika Supernova Sequence wynosi 249 PLN, Supernowa Glide to koszt około 199 PLN. Oba modele są już dostępne w polskich sklepach.

Informacje o miCoach:

adidas miCoach to swego rodzaju połączenie osobistego trenera i indywidualnego programu treningowego, analiz postępu oraz możliwości dołączenia do społeczności biegaczy. Urządzenie funkcjonuje bowiem w połączeniu z interaktywną platformą treningu on-line www.adidas.com/micoach, Biegacz wybiera jeden z sześciu celów biegowych, takich jak nauka biegania, ogólna poprawa kondycji fizycznej, start w zawodach lub poprawienie wyników (5 km, 10 km, półmaratonie, maratonie), walkę ze stresem i utrata wagi. miCoach przygotowuje plan treningu i na bieżąco informuje o postępach użytkownika, dostarczając rozbudowanych analiz. Podczas treningu biegacz odbiera wskazówki dotyczące tempa, długości i intensywności biegu.

A to już wiesz?  Plażowe First Minute 2010 - zacznijcie już dziś wybierać ten wyjątkowy kostium plażowy

W Polsce sugerowana cena detaliczna całego systemu miCoach Pacer wynosi 499 PLN, a urządzenie miCoach Zone w autoryzowanych salonach sportowych adidas dostępne jest za 299 PLN. miCoach jest już dostępny w największych salonach adidas i sklepach INTERSPORT.Informacje o firmie adidas

adidas to firma o globalnym zasięgu zajmująca się projektowaniem, udoskonalaniem i sprzedażą obuwia sportowego, odzieży sportowej i dodatków. Misją adidasa jest bycie najlepszą sportową marką na świecie. Marka adidas jest częścią adidas Group — korporacji, do której należą również marki takie jak Reebok, TaylorMade oraz Rockport.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy