Sny

Sennik: Alpinista

Alpinista to człowiek odważny, który – wydawałoby się – niczego się nie boi. Nie ma żadnych obiekcji, jeśli chodzi o podejmowanie wielkiego ryzyka, bo to

Alpinista to człowiek odważny, który – wydawałoby się – niczego się nie boi. Nie ma żadnych obiekcji, jeśli chodzi o podejmowanie wielkiego ryzyka, bo to właściwie jego żywioł, uwielbia to. A jednak jest wiele rzeczy, których nawet ten najbardziej doświadczony alpinista się boi. Jest to ciemność, pustka, samotność, przepaść, przeszywające zimno, które sprawia, że nie czuje się dosłownie nic… Alpinista musi podejmować szybkie decyzje oraz być bardzo rozważny.

088056.jpg

Nie może kierować się instynktami ani tym, co mu dyktuje samo serce oraz chęci. W tym oto zawodzie głównym i właściwie jedynym słusznym doradcą jest rozum, dzięki któremu zachowuje zimną krew w każdej trudnej, stresowej, a nawet niebezpiecznej sytuacji. Jeśli zatem przyśnił ci się alpinista, który akurat szykuje sprzęt, sprawdza wszystkie linki i zaczepki, to powinien być znak dla ciebie, że jesteś osobą na tyle wartościową, że to ty możesz śmiało dobierać sobie znajomych, a nie na odwrót! Jeśli zaś przyśniło ci się to, jak alpinista o pocie czoła i z wielkim trudem wspina się po ciężkiej do pokonania, niemal pionowej ścianie, to znak, że jest to dobry czas na rozpoczęcie jakiejś nowej znajomości lub “słodkiego “, niezobowiązującego flirtu na najbliższej imprezie. A jeśli czujesz, że nie masz na to ochoty, to sen taki może również oznaczać tyle, że pogłębisz swoje dotychczasowe przyjaźnie, co będzie napawać cię dodatkowym optymizmem i radością życia. Jeśli przyśnił ci się dramatyczny obrazek alpinisty spadającego w przepaść, rozbijającego się gdzieś, to jednoznaczny sygnał dla ciebie pod tytułem: “kłopoty! “.
Marta Aluszewska

A to już wiesz?  Kreska na co dzień