Bielizna Moda Ubrania Zakupy

Rajstopy nie tylko na wyjątkowe okazje…

Zbliża się Sylwester i Nowy Rok 2010, co wiąże się z ekskluzywnymi balami oraz szampańskimi imprezami, później także z karnawałem i z szaloną zabawą do

Zbliża się Sylwester i Nowy Rok 2010, co wiąże się z ekskluzywnymi balami oraz szampańskimi imprezami, później także z karnawałem i z szaloną zabawą do białego rana.
Kobiety w tym okresie chcą wyglądać wyjątkowo, ekstrawagancko a zarazem oryginalnie i nawet wiek tu przestaje grac rolę. Każda z Kobiet poszukuje wyjątkowej kreacji sylwestrowej oraz niezbędnych dodatków takich jak buty, torebka, rajstopy czy pończochy, a także dobrze dobraną bieliznę czy biżuterię.

rajst1

Gdy posiada już wszystkie elementy można stwierdzić, iż posiada całą kreację sylwestrową. Wychodząc na wprost oczekiwaniom Kobiet firma Rocococo przygotowała kolekcję rajstop niezwykle śmiałą, sexowną, a także subtelną, o wysokiej estetyce.

rajst2jpg

Rocococo to producent ekskluzywnych, niezwykle finezyjnych rajstop żakardowych. Rajstopy przeznaczone są dla Kobiet wymagających, poszukujących oryginalności wśród marek pończoszniczych, oraz które lubią podkreślać swój styl i wyjątkowość. My chcielibyśmy każdej z Pań zaproponować najnowszą kolekcję rajstop Rocococo “Modna kobieta 2009/2010” w dwóch najbardziej popularnych wariantach kolorystycznych mianowicie czarnym i brązowym… Kolekcja “Modna Kobieta ” jest ekstrawagancka, bazuje na najnowszych trendach mody przyciąga fantazją wzorów. Rajstopy proponowane przez tą markę cieszą się popularnością ze względu na trwałość i wytrzymałość, cenione są także za oryginalne wzornictwo i jakość.

rajst3

Należałoby wspomnieć, że rajstopy Rocococo są niezwykle elastyczne, co sprawia, że ich rozmiar jest uniwersalny -1/3 pasujący na kobiety z wagą od 40-80 kg i przy wzroście 145-178cm. Produkty są wykonywane ze specjalnych składników umożliwiających wielokrotne pranie w pralce automatycznej. Każdy z modeli rajstop Rocococo przepięknie prezentuje się na nodze i naprawdę pasuje do bardzo wielu kreacji oraz stylów ubierania się.
W najnowszej kolekcji producent postawił na kobiecość, elegancję i subtelność by sprostać oczekiwaniom Kobiet.

Rajstopy Dostępne:
www.swiatbielizny
www.swiatrajstop.pl
tel. 32 788 16 61
kom. 889 133 333

A to już wiesz?  Kult brandowanej gumy - majtki to lifestyle

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy