Jedzenie

Prosto z domowego ogródka

Winiary Wiosenny 3D
Wiosna to sezon, w którym na polskich stołach zaczynają królować świeże warzywa. Wreszcie, po zimowych miesiącach możemy czerpać z natury to, co najlepsze. Przygotujmy dla

Wiosna to sezon, w którym na polskich stołach zaczynają królować świeże warzywa. Wreszcie, po zimowych miesiącach możemy czerpać z natury to, co najlepsze. Przygotujmy dla siebie oraz dla swoich bliskich zdrowe, pełne witamin, lekkie, a zarazem pożywne sałatki. Sosy sałatkowe Z DOMOWEGO OGRÓDKA marki WINIARY pomogą w kilka chwil oryginalnie, wiosennie i bardzo smakowicie przyprawić nasze ulubione warzywa.

Elementem idealnie spajającym w pyszną całość smaki różnych warzyw jest niewątpliwie sos do sałatek. Wraz z rozpoczęciem sezonu wiosennego, wszystkim miłośnikom sałaty, rzodkiewki, pomidorów i innych, świeżych warzyw, marka WINIARY proponuje nowe sosy sałatkowe Z DOMOWEGO OGRÓDKA. Dzięki nim, można łatwo i szybko przygotować wiele sałatek, przyprawionych aromatycznymi ziołami, jakie sami często hodujemy we własnych, przydomowych ogródkach, w doniczce na swoim balkonie lub po prostu, które doskonale znamy z dzieciństwa.
Winiary Wiosenny 3D
W ofercie jest 6 smaków – 5 do przygotowania na bazie oliwy z wodą: Wiosenny ze szczypiorkiem, Koperkowo-ziołowy, Swojskie zioła, Z bazylią i oregano oraz Winegret. Jeden – Czosnkowo-ziołowy -przygotowujemy na bazie jogurtu lub śmietany.

Wszystkie Sosy sałatkowe “Z domowego ogródka ” to 100% smaku bez dodatku glutaminianu sodu, barwników i konserwantów. Nowe receptury marki WINIARY oparte na popularnych polskich ziołach, nadają sałatkom swojski, dobrze znany podniebieniu i lubiany smak. Dzięki nim zdrowe jedzenie staje się jeszcze przyjemniejsze. Tym bardziej, że sałatkę z sosami “Z domowego ogródka ” sporządzimy w kilka chwil – wystarczy dodać do składników oliwę lub jogurt albo śmietanę – i mamy gotowy pyszny posiłek.

Produkt będzie dostępny w sklepach od kwietnia. Sosy sałatkowe “Z domowego ogródka ” wesprze kampania reklamowa prowadzona od maja do sierpnia w czołowych stacjach telewizyjnych i ogólnopolskiej prasie. Zaplanowano także dodatkowe działania promocyjne w Internecie, materiały POS i degustacje w sklepach.

***

WINIARY to marka znana Polakom od ponad 60-ciu lat, a sygnowane nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Oferta WINIARY to około 200 różnych wyrobów kulinarnych, takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie. WINIARY zaspakajają potrzeby zarówno wielbicieli kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej oraz wszystkich tych, którzy na gotowanie mają coraz mniej czasu.

A to już wiesz?  Makijaż dla kobiet dojrzałych. Grashka doradza

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy