Nauka Porady

Prawo jazdy?To nie takie proste!

Najpierw kurs! Wybór dobrego ośrodka poprzedź dokładnym wywiadem, obserwacją. Przemyśl dokładnie swoją decyzję. Od tego wyboru wiele zależy. Kurs powinien trwać zgodnie z przepisami. Wymagaj

Najpierw kurs! Wybór dobrego ośrodka poprzedź dokładnym wywiadem, obserwacją. Przemyśl dokładnie swoją decyzję. Od tego wyboru wiele zależy. Kurs powinien trwać zgodnie z przepisami. Wymagaj aby był prowadzony w przyjemnej atmosferze.

Instruktor powinien opowiadać na wszystkie twoje pytania dotyczące nauki jazdy. Kiedy już ośrodek szkoleniowy wyda ci zaświadczenie o ukończeniu kursu, możesz zapisać się na egzamin. Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Teoretyczna to egzamin ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Odpowiadasz na 20 pytań w specjalnym systemie komputerowym. Jeśli zdasz tę część zostajesz dopuszczona do następnej – praktycznej. Tu najpierw wykonujesz manewry na placu a potem razem z egzaminatorem wyruszasz na miasto.

Jeśli nie będzie on miał zastrzeżeń do sposobu w jaki prowadzisz auto – egzamin masz zdany! Niestety, nie jest to tak proste jak by sie wydawało. Ale próbować trzeba!
Ew

A to już wiesz?  Co zrobić, aby dziecko chciało odejść od telewizora?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy