Bielizna Zakupy

Poznaj piękno Kobiecego ciała w luksusowej bieliźnie Gracya

Poznaj piękno Kobiecego ciała w luksusowej bieliźnie Gracya
Gracya imię to wywodzi się od słowa gracia oznaczającego wspaniała, delikatna. Gracya to kobieta zdecydowana, pracowita, posiadająca bogactwo czułości i miłości. Często zamykająca się w

Gracya imię to wywodzi się od słowa gracia oznaczającego wspaniała, delikatna. Gracya to kobieta zdecydowana, pracowita, posiadająca bogactwo czułości i miłości. Często zamykająca się w sobie, skryta, ale też bardzo uparta. Łatwo ją obrazić czy zranić. Największą zaletą dla Gracyi jest radość dawania.

Teraz już wiemy, dlaczego Gracya to nazwa ekskluzywnej bielizny dla Kobiet.

Firma Gracya to pierwotnie Dom Mody Teresy Słomicz, który zrewolucjonizował polski rynek mody, uświadamiając Polkom ich skryte potrzeby. Niepowtarzalne projekty cieszą się ogromnym uznaniem. Przez ostatnie 10 lat modele bielizny Gracya prezentowały finalistki Miss World 2001, Miss Uniwersum 2001, Miss Internaional 2001, Miss Polonia 2005-2007.

Długoletnie doświadczenie w branży ślubnej od 1979 roku skłoniło firmę do wyjścia na wprost oczekiwaniom Klientek, dlatego też rozpoczęła produkcję luksusowej bielizny damskiej.
Read more

A to już wiesz?  Biały czy czarny - który kolor jest tak naprawdę bardziej seksowny?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy