Zakupy

Opony przyjazne kobietom, Run Flat

Opony przyjazne kobietom, Run Flat Za kierownicą kobiety radzą sobie coraz lepiej, z kluczem do kół jednak ciągle bywa ciężko. Firma Bridgestone stworzyła oponę, która

Opony przyjazne kobietom, Run Flat

Za kierownicą kobiety radzą sobie coraz lepiej, z kluczem do kół jednak ciągle bywa ciężko. Firma Bridgestone stworzyła oponę, która dla kobiet może by doskonałym rozwiązaniem. Po złapaniu “gumy ” można bowiem, bez konieczności zmiany koła dojechać do najbliższego serwisu. Tam “brudną robotą ” mogą zająć się mężczyźni.

Mowa o oponach Run Flat Bridgestone, które w przypadku przebicia lub rozcięcia umożliwiają dalszą jazdę nawet przez 80 kilometrów. W porównaniu do standardowej opony, Run Flat posiada grubszą ścianę boczną wykonaną z gumy odpornej na wysoką temperaturę oraz większą i wytrzymalszą drutówkę, aby zapobiec ruchom stopki na obręczy. Najważniejsze jednak jest to, że nie trzeba już brudzić rąk, łamać paznokci przy zmianie koła. Niestety opony RFT można montować tylko w pojazdach do tego przystosowanych. Samochód musi być wyposażony w czujniki ciśnienia. Opony produkowane są e wersjach zimowej i letniej, a fabrycznie stosowane są w tak uznanych markach samochodowych jak Mercedes, BMW, Audi, Lexus, Volkswagen, Seat.

A to już wiesz?  SoftLine Colletion - bielizna erotyczna

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy