Kosmetyki Porady Zdrowie

Okres w czasie podróży

Niestety, nie możemy czasami uniknąć sytuacji okresu w czasie podróży. To dosyć niewygodne i ciężko poczuć się komfortowo. Warto jednak zrobić kilka rzeczy, które, przynajmniej

Niestety, nie możemy czasami uniknąć sytuacji okresu w czasie podróży. To dosyć niewygodne i ciężko poczuć się komfortowo. Warto jednak zrobić kilka rzeczy, które, przynajmniej w pewnym stopniu pozwolą nam czuć się swobodnie. Przede wszystkim, zamień podpaski na tampony. To świetne rozwiązanie.

Tampony dają większe poczucie swobody i luzu. Jeśli jednak nigdy ich nie używałaś, warto zrobić “próbę ” i zacząć ich używać w czasie miesiączki przed wyjazdem. Jeśli okres jest obfity, pamiętaj o dodatkowym zabezpieczeniu. Na przykład wkładka lub podpaska. Nie zapomnij też o środkach przeciwbólowych, jeśli męczą cię bóle brzucha.

Jazda z bólem nie należy do najprzyjemniejszych, poza tym może być przyczyną rozproszenia i co za tym idzie niebezpieczeństwa na drodze. Miej też przy sobie chusteczki, nawilżone delikatnym płynem, które pozwolą zachować ci właściwą higienę, nawet w miejscach, które nie koniecznie na to pozwalają.
Ew

A to już wiesz?  Always Sensitive to miękkość, która zaskakuje!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy