Porady

odpowiada dr Jan Poleszczuk, socjolog, wykładowca UW

dr Jan Poleszczuk, socjolog, wykładowca UW Naszym gościem był dr Jan Poleszczuk, socjolog, wykładowca UW. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Dove w ramach Programu

dr Jan Poleszczuk, socjolog, wykładowca UW
Naszym gościem był dr Jan Poleszczuk, socjolog, wykładowca UW. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Dove w ramach Programu “Ja Kobieta”

wymagania
Czy Polki nie stawiaja przed soba zbyt wielu zadan? i dlaczego we wszytskim chca byc perfekcyjne, a zwykle niedociagniecie traktowane jest jak porazka? Dlaczego kobiety oceniaja kobiety najsurowiej???
06.jpgdr Jan Poleszczuk, socjolog, wykładowca UW: Chyba nie wszytskie chcą byćperfekcyjne, a te które majątakie pragnienia muszą się liczyć z ryzykiem, że nie zawsze się uda osiągnąć zamierzone cele. To, że kobiety oceniają się surowiej, może wynikać z tego, że patrzą na siebie bardzoiej trzeźwo niż mężczyźni patrzą na nie.
co dla ankietowanych Polek znaczy milosc?
jesli kobiety wybraly milosc jak wynika z badania, to interesuje mnie co jest zdefiniowane w tym slowie? bardziej emocje (jak romantycznosc, uczucie, mila chwila) czy bardziej dzialanie partnera w stosunku do kobiety? (pomoc w pracach domowych, odciazenie z niektorych obowiazkow postrzeganych jako “babskie” , albo chodzi tez o inna rzeczktora kobiety mialy na mysli jako milosc.

hastagi na stronie:

#Jan Poleszczuk

A to już wiesz?  Samsung DV300F - nowy aparat 2View z modułem sieci bezprzewodowych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy