Majowy spacer w deszczu

Maj to cudowny miesiąc. Jest wtedy ciepło, na tyle ciepło, że można od rana do wieczora przebywać na polu i wygrzewać się promieniami słońca. O

Maj to cudowny miesiąc. Jest wtedy ciepło, na tyle ciepło, że można od rana do wieczora przebywać na polu i wygrzewać się promieniami słońca. O czasu do czasu pokropić może nawet deszczyk, jednak jest on miły, ciepły i wiosenny, niemal letni. Majowy deszcz sprawia, że rośliny pną się ku górze, kwiaty zakwitają a zboża pną się ku górze.
ajowy spacer w deszczu Mjowy spacer w deszczu Maowy spacer w deszczu Majwy spacer w deszczu Majoy spacer w deszczu Majow spacer w deszczu Majowyspacer w deszczu

Deszczyk majowy może być nieszkodliwy dla człowieka, który jest zahartowany i zdrowy. Warto nawet zrobić sobie krótki spacer w deszczu. Zawsze można zabrać ze sobą parasol, która ochroni nas przed tą lekką wodą z nieba.

Majowy spacer w deszczu może być dla nas dużym odprężeniem i oderwaniem się od codzienności. Pozwólmy sobie na chwilowy relaks i wypoczynek. Krople deszczu mogą nas uspokoić, można poczuć się jak dziecko, chcące skakać po kałużach.

Dla własnego zdrowia psychicznego trzeba czasem dać sobie szansę na odpoczynek. Spacer w deszczu może być naprawdę dobrą terapią dla naszych skołatanych nerwów.
ika

A to już wiesz?  Bezpłatne badania dla mieszkańców Warszawy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy