Biżuteria Moda

Kolczyki na każdą okazję

Kolczyki są tym, co bardzo wpływa na wygląd kobiety. Są one blisko twarzy, i kiedy ktoś patrzy na Ciebie od frontu, widzi je. Kiedy patrzy

Kolczyki są tym, co bardzo wpływa na wygląd kobiety. Są one blisko twarzy, i kiedy ktoś patrzy na Ciebie od frontu, widzi je. Kiedy patrzy na Twój profil, te błyskotki są także bardzo widoczne.

Możesz je włożyć na każdą okazję – są bardzo praktyczną ozdobą. Możesz mieć je w uszach w domu, w szkole, w pracy,w czasie podróży. Możesz ich nie zdejmować nawet dłuższy czas, jeśli nie ma takiej potrzeby i jeśli nie przeszkadzają Ci podczas snu.

bursztyn-kolczyki-350.jpg

Kolczyki możesz dostosowywać nie tylko do sytuacji, ale i do koloru stroju. Np. jeżeli wybierasz się na jogging, kolczyki powinny być małe, nie obciążające uszu, taki, o które nikt nie zahaczy. Natomiast jeśli przygotowujesz się na jakieś extra wyjście, na bal czy nawet na spokojne spotkanie ze znajomymi, możesz włożyć długie kolczyki, nawet dość sporych rozmiarów.

Materiał, z jakiego są one zrobione też nie jest bez znaczenia. Nie oznacza to jednak, ze powinnaś nosić tylko złote czy srebrne kolczyki. Ostatnio bardzo modne są nawet plastykowe czy z innego tworzywa sztucznego.

Jeżeli nie możesz nosić kolczyków z metalowym zakończeniem, kupuj tylko takie, które mają część będącą w uchu z materiału szlachetnego, np. srebra, złota żółtego czy białego złota. Czasami można zauważyć naprawdę świetne kolczyki, które jednak nie mają zakończenia z materiału szlachetnego. Wtedy możesz je kupić i o ile się da, dokupić końcówki do nich i sama je wymienić.

A to już wiesz?  BEZ PAPIEROSA I BEZ ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW - TO JEST MOĹťLIWE!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy