Hobby Prezenty

Klub Matek Swatek

Wielka rozrywka i zabawa. Jednak dla Klubu Matek Swatek to prawdziwe wyzwanie oraz ogromna sprawa. Barbara, mama samotnej trzydziestolatki Ani, wprowadzona zostaje przez swoją przyjaciółkę

Wielka rozrywka i zabawa. Jednak dla Klubu Matek Swatek to prawdziwe wyzwanie oraz ogromna sprawa. Barbara, mama samotnej trzydziestolatki Ani, wprowadzona zostaje przez swoją przyjaciółkę do tajemniczego biura. Jest zszokowana tym, czym trudni się firma znajomej od lat Danuty oraz kilku innych pań w wieku menopauzalnym. Daje wciągnąć się w sprawy związane ze znalezieniem przyszłego męża dla córki, pomimo tego, że wcześniej raczej popukałaby się w czoło, słysząc o podobnym dziwactwie.

Tymczasem Ania, główna bohaterka, ma swoje życie – w końcu przeprowadziła się do nowo kupionego mieszkania. Czarnoskóra Matylda oraz gej Fryderyk – przyjaciele Ani, cieszą się razem z nią. Jednak wyśnione mieszkanie okazuje się dziuplą niebezpiecznych gangsterów i życie bohaterki komplikuje się. Nagle sprawy nabierają szybkiego tempa i niepomyślnego obrotu. Okazuje się, że życie Ani jest zagrożone. Kto zagraża dziewczynie: tajemniczy Wiktor, policjant Marek czy gangster o ksywie Wiertara?

Książka wciąga do tego stopnia, że czyta się ją bardzo szybko, najchętniej bez zbędnych przerw. Zwłaszcza, że jest to powieść pena humoru, ciekawych spostrzeżeń i oryginalnych zwrotów akcji. Uważam, że na jej podstawie można z powodzeniem nakręcić świetna komedię romantyczną z wątkiem kryminalnym w tle. Gorąco polecam.

Klub Matek Swatek, autor: Ewa Stec, Wydawnictwo Otwarte, Kraków 2010

MKS

hastagi na stronie:

#Klub Matek Swatek chomikuj #ewa stec chomikuj

A to już wiesz?  Szynszyla w domu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy