Kalosze noszę

Najlepsze na deszcz, zmienną pogodę, ochronią nie tylko przed wodą, ale także przed błotem. Kalosze są nie tylko praktyczne, lecz także stanowią modny dodatek do jesiennego stroju.
Jesienno-zimowa kolekcja kaloszy proponowana przez butiku HEGO’s to szeroki wybór kolorów
i modeli.

Klasyczne kalosze Colors of California wykonane są z połączenia gumy z materiałem. Idealnie pasują do eleganckiego looku, płaszcza, czy krótkiej kurtki.

HEGO’S & Colors of California, 479 pln

Dla bardziej odważnych polecamy szalone i zwracające uwagę kalosze z linii Pin-Up marki HEGO’s. Wyróżniają się kolorowymi deseniami oraz śmiesznymi printami. Jesteśmy przekonani, że te kalosze poprawią humor w pochmurny, szary dzień.

HEGO’S, 199 pln

Poszukującym prostych, klasycznych modeli, które są zawsze w modzie proponujemy dwa modele marki HEGO’S – Briglia i Paola. Briglia to jeden z best-sellerów tego sezonu – inspirowany oficerkami do jazdy konnej. Są wytrzymałe, a ich ponadczasowy design jest niewątpliwie dużym atutem. Kalosze dwóch kolorach – czarnym i fioletowym.
Natomiast model Paola to klasyczny kalosz z krótką cholewką idealny dla miłośników szerokich spodni.

HEGO’s, model Briglia, 199 pln

HEGO’s, model Paola, 99 pln

Dla ceniących modne kolory, lubiący swobodę i niezobowiązujący styl – polecamy hit sezonu – japońskie kalosze Amaort. Mogą być noszone wysoko podciągnięte pod kolano, lub luźno opuszczone w okolicy kostki. Dzięki plastycznemu materiałowi, z którego są wykonane można bez trudu zwinąć je i wsunąć je do torebki.
HEGO’S & Amaort, 399 pln
Butiki HEGO’s proponują świetnie rozwiązanie dla zmarzluchów – kalosze marki Fornarina. Lekko ocieplane z bawełnianym ściągaczem na cholewce, której szerokość jest regulowana. Marka Fornarina zadbała o szczegóły wykończenia i ozdobiła kalosze stylowymi kokardkami.
HEGO’s & Fornarina, 379 pln

Wszystkie kalosze dostępne w sklepach HEGO’S oraz na www.sklep.hegos.eu

Informacja prasowa 19.10.2010 r.:
Ewa Konstantynowicz
PR Manager
22 403 03 70 begin_of_the_skype_highlighting              22 403 03 70      end_of_the_skype_highlighting
[email protected]
http://www.hegos.eu/

hastagi na stronie:

#kalosze ocieplane damskie #kalosze damskie ocieplane #kalosze na zime #kalosze ocieplane na zime #kalosze Hegos #ocieplane kalosze damskie #ocieplane kalosze na zime #kalosze #kalosze na zimę

Authors

Related posts

Top