Moda Porady Ubrania Zakupy

Jeansy na każdą okazję

Jeansy na każdą okazję
Zastanawiasz się, co na siebie włożyć? Nie wiesz jak ubrać się stosownie do okazji, zwłaszcza, jeśli dokładnie nie wiesz, co to za okazja? Wydaje Ci

Zastanawiasz się, co na siebie włożyć? Nie wiesz jak ubrać się stosownie do okazji, zwłaszcza, jeśli dokładnie nie wiesz, co to za okazja?

Wydaje Ci się, że nie powinnaś iść w codziennym stroju, bo ktoś mógłby poczuć, że lekceważysz to spotkanie, albo, że się do niego nie przygotowałaś.

Z drugiej strony jednak masz świadomość, że jeśli ubierzesz się elegancko, możesz się po prostu źle czuć, jeśli się okaże, że nie jest to spotkanie, na którym obowiązuje taki strój. Jest to trudna sprawa, nad którą każdej z nas przyszło się wiele razy zastanawiać.

Jak ubrać się tak, żeby, jeśli okaże się, że pożądane są stroje luźne i lekkie albo eleganckie, czuć dobrze?

Jeansy na każdą okazję

Na całe szczęście ostatnie trendy mody pokazują, że kolory nie odgrywają tutaj największego znaczenia, więc nie tylko czarno-białe albo granatowo-białe są kolorami uważanymi powszechnie za eleganckie.

Dlatego z dobraniem góry naszego stroju nie powinniśmy mieć problemu, wystarczy by rzecz była schludna i prezentowała się na nas dobrze, a do tego nie była zbyt wyzywająca.

Jak wiadomo buty na obcasie są bardzo powszechne i niekoniecznie idą z elegancją stroju, więc szpilki pasują do obu rozważanych sytuacji.

Jeansy na każdą okazję

Zawsze największy problem stanowiło wybranie dołu naszego stroju, bo spódnica może wydawać się zbyt elegancka, tak samo spodnie w kant.

Dlatego proponuję wybrać jeansy. Będą dobre na każdą okazję, a możesz być pewna, że będziesz czuła iż wyglądasz odpowiednio do sytuacji.

I jeszcze parę słów o dżinsach: Dżinsy (ang. jeans) – rodzaj spodni wymyślony w XIX wieku w USA przez Loeba Straussa (później jako Levi Strauss & Co.) z myślą o górnikach i farmerach. Jest to amerykański typ spodni sportowych i roboczych uszytych z tkaniny bawełnianej wykonanej w splocie skośnym. Najczęściej koloru niebieskiego (por. blue jeans) lub czarnego. Pierwotny wzór z XIX wieku przetrwał w niezmienionej formie do dnia dzisiejszego (istnieją jednak również wersje zmodyfikowane). (za wikipedia)

A to już wiesz?  Dziewczyny Przyszłości. Śladami Marii Skłodowskiej - Curie

Werka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy