Kosmetyki Porady Uroda

Jakie są dobre kremy do rąk? Laura Conti, Rossmann

Viki – krem do rąk glicerynowy z rumiankiem. Jeżeli tolrujesz kremy glicerynowe – może być dobry. Jest tokrem o przedłużonym działaniu (24 godziny), zawiera naturalny

Viki – krem do rąk glicerynowy z rumiankiem. Jeżeli tolrujesz kremy glicerynowe – może być dobry. Jest tokrem o przedłużonym działaniu (24 godziny), zawiera naturalny wyciąg z rumianku, glicerynę i d- panthenol. Działa kojąco i łagodząco. Nawilża i wygładza skórę rąk, zmniejsza jej szorstkość. Jego cena to ponad 4 zł.

Tips: Why does skin on the hands sag?

Thinning bones and shrinking fat cells cause skin to sag. Keep bones strong with calcium supplements. Also moderate exercise will pump blood and it’s nutrients back into hands and feet. Production of collagen and elastin- proteins that make skin supple also slows with age. Oral vitamin C protects these component. Inny krem to lawendowy firmy Lavender. Intensywnie pielęgnuje ręce i paznokcie. Krem ma działanie wygładzające, odżywcze i nawilżające. Zawiera masło Shea i witaminę E. Należy delikatnie wmasować w skórę. Jedyną wadą jest to, że jest drogi. Kosztuje ok. 42 zł.

Ja mam jednak sprawdzony krem do rąk i paznokci, tani i dobry. Jest to krem Laura Conti. Zawiera olejek migdałowy i witaminę C oraz E. Oprócz tego zawiera prowitaminę B5, która chroni skórę przed wysuszaniem. Zawiera też olejek rycynowy, który odnawia zniszczoną powierzchnie paznokci i nadaje im połysk. Kosztuje ok 5 zł.

Dobrze się wchłania, ma lekką konsystencję. Jest dostępny np. w sieci Rossmann.

A to już wiesz?  Jeans(L)ove stylizacje bo są takie rzeczy, które nie wychodzą z mody…

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy