Kosmetyki Makijaż Porady Uroda

Jaki jest dobry tusz do rzęs? Astor, Oriflame, Chanel

Astor – Lycra Extend – tusz podkręcający i wydłużający o 60% Według producenta Astor Lycra Extend wydłuża i podkręca je o 60% oraz daje im

Astor – Lycra Extend – tusz podkręcający i wydłużający o 60%

Według producenta Astor Lycra Extend wydłuża i podkręca je o 60% oraz daje im oczekiwany przez kobiety efekt push-up, który nawet w wilgotnym pomieszczeniu utrzymuje się przez 14 godzin.Mając na rzęsach ten właśnie tusz, każda dziewczyna poczuje się niezwykle seksownie i czarująco. Tusz jest dostępny w kolorach: czarnym i brązowym, a także w wersji wodoodpornej.

Oto opinia osoby,która uzywa tego tuszu: Rzęsy są po nim dobrze rozdzielone, pogrubione (choć to nie było jego głównym zadaniem) i strasznie mocno podkręcone.

Kosztuje ponad 20 zł

Astor – Exclamation 3 in 1 – Tusz do rzęs

Jednocześnie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy! Nadaje spojrzeniu głębokości. Jedna warstwa wygląda bardzo naturalnie, natomiast na imprezę można sobie wytuszować rzęsy maksymalnie i niesamowicie je pogrubić. Nie ma problemu z kruszeniem się tuszu – kolejną warstwę można nałożyć dla poprawienia makijażu nawet kilka godzin później, a tusz wciąż wygląda na rzęsach rewelacyjnie. Tusz ten kosztuje 20 zł a wystarcza na pół roku. Czyli warto go kupić.

Oriflame – Visions – tusz wydłużający rzęsy

Gęste włoski szczoteczki docierają do każdej rzęsy, nie sklejają ich i naprawdę wydłużają! Mam go od dłuższego czasu i jeszcze nie zrobił się gęsty, ani nie kruszy się.

kosztuje 16 zł

I coś drogiego: Chanel – W aterproof Mascara Wonderlift and Curl – dobrze się go nakłada, szczoteczka jest wygodna w użyciu, nie rozmazuje się, nie kruszy, nie obsypuje. Pogrubia i rozdziela efektownie rzęsy. Raczej bezzapachowy. Jednak jest drogi: ok. 105-120 zł

A to już wiesz?  Czwarta edycja imprezy Sephora Trend Report

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy