Jak skrócić długą buzię

Jak skrócić długą buzię

dsc_6134Koński ogon to piękna w swej prostocie fryzura, która obecnie przezywa swój wielki come back. Nie można tego powiedzieć o końskiej twarzy. Duże czoło i broda przy wąskiej buzi dają efekt pociągłej lub prostokątnej twarzy. Taka buzia wymaga kilku sztuczek dla ukrycia nieproporcji. Zasadą, której należałoby się trzymać przy takim problemie jest puszystość. Dobra będzie półdługa fryzurka. Nie oznacza to, że włosy nie mogą być długie. Mogą, ale wówczas powinny zostać wycieniowanie w taki sposób, by z przodu kosmyki wyraźnie otulały twarz.

Nie powinny jej jednak zasłaniać, a przeciwnie – dzięki puszystości poszerzać. Niezawodne są tutaj loki lub fale. Zaokrąglą pociągłą buzię i ułagodzą kanciaste rysy twarzy kwadratowej. Burza loków pomaga ponadto ukryć takie niedoskonałości, jak za duży nos. Pociągła twarz wygląda też dobrze w krótkich włosach. I tutaj jednak musimy pamiętać o piance, by były puszyste. Nie chodzi więc o króciutkiego jeża.

Wysokie czoło powinnyśmy przykryć grzywką. Niezależnie od tego, czy bardziej odpowiadają nam włosy krótkie, połdługie, czy do pasa – grzywka jest obowiązkowa. Może być postrzępiona czy asymetryczna. Jej wybór jest dowolny. Definitywnie zabronione są tutaj koki na czubku głowy. Można osiągnąć dzięki nim efekt twarzy dłuższej niż tułów!
am

hastagi na stronie:

#twarz pociągła broda duzy nos fryzura

Authors

Related posts

Top