Jak robić zakupy na Wielkanoc?

Aby dobrze przygotować się do Wielkanocy pod względem kulinarnym, musisz pomyśleć o wszystkim z wyprzedzeniem co najmniej dwutygodniowym lub tygodniowym. Dlaczego? Ponieważ zdarza się, że w czasie zakupów zapominamy o czymś i potem trzeba jeszcze raz wyruszyć do sklepu. Czasami nawet kilka razy.

shopping.jpg

Aby tego uniknąć, powinnaś zrobić listę zakupów. Podziel ją na dwie części: jedzenie i inne. Jedzenie najlepiej i najprościej kupić w hipermarkecie. Jednak lista musi być dobrze przygotowana – nie możesz zapomnieć w uwzględnieniu na niej także tych produktów, z których będą się składać potrawy wielkanocne. Jeśli np. robisz na obiad barszcz, nie zapomnij o burakach, śmietanie i kwasku cytrynowym.

Dlatego, zamian zaczniesz robić zakupy, musisz mieć w planie już potrawy. Wtedy sprawdzasz, co wchodzi w skład każdej z nich i wpisujesz na bieżąco te produkty na listę zakupów.

Jeżeli zamierzasz kupić nowe ubranie, także wpisz to na listę i zacznij raczej od takich zakupów. Możesz wiele czasu spędzić na poszukiwaniach takiego stroju, jaki Tobie odpowiada.

hastagi na stronie:

#lista zakupów na wielkanoc #lista zakupów na święta wielkanocne #lista zakupów wielkanocnych #lista zakupow na wielkanoc

Authors

Related posts

Top