Jak robić niebanalne prezenty?

Czy budzisz się rano z miłym uczuciem, że nastąpi coś miłego, niezwykłego? Znają to wszystkie dzieci, które czekają na świętego Mikołaja. Jak jest jednak w świecie dorosłych? Czy oni tez czekają na Mikołaja, które być może pojawi się z czymś miłym dla nas, z czymś, co nas ucieszy, rozśmieszy lub zaskoczy?

Okazuje się, że tak. Dorośli również liczą na świętego, rozdającego prezenty. Jednak ich oczekiwania są bardziej realne. Kobieta zastawia się, co też wymyśli jej mąż-mikołaj, a mąż tymczasem zastanowi się, czym zostanie obdarowany przez żonę, i czy nie będzie to kolejna para skarpet lub piąty z rzędu szalik.

Jak zatem zrobić prezent, aby podobał się osobie, dla której jest? Przede wszystkim, nie dawaj takiego prezentu, który już kiedyś dawałaś. Na pewno każdy docenia, że masz dar robienia na drutach, jednak nie wykorzystuj tego w każdej sytuacji na każdą okazję. Jeśli już rzeczywiście czujesz, że chcesz zrobić to na drutach, to zrób. Ale niech będzie to cos innowacyjnego. Np. śmieszna maskotka z włóczki lub coś potrzebnego. Ciepły sweter lub kapelusz – jeśli tego właśnie potrzebuje obdarowywana osoba.

Jednak nie zawsze musisz kupować to, czego ktoś potrzebuje pilnie. Może być to rzecz, którą dana osoba chciałaby mieć, ale na którą nie może lub nie chce wydawać pieniędzy, bo uważa to za zbytek. Jeśli Ty masz pieniądze na to – możesz to zmienić.

hastagi na stronie:

#szydełkowe ozdoby wielkanocne wzory #szydelkowe ozdoby wielkanocne #wzory szydełkowe na wielkanoc #jak zrobić prezent na wielkanoc #wielkanoc chomikuj #kapelusz na drutach #maskotki z włóczki

Authors

Related posts

Top