Jak przygotować bal karnawałowy?

Po pierwsze: zrób listę gości. Potem – listę dań. Kiedy już będziesz wiedziała, co jest ci potrzebne – udaj się na zakupy. Jeżeli planujesz większe przyjęcie, i nie zatrudniasz do tego obsługi, poproś o pomoc kilka przyjaciółek. Może to być przy okazji niezła zabawa. Nie bierz zbyt dużo obowiązków na siebie – podziel się nimi z innymi.

Kolejna rzecz to wystój wnętrza. Zadbaj o to, aby było ono dobrze urządzone – karnawałowo, zabawnie czy nawet śmiesznie.

Wysyłanie zaproszeń, urządzanie sali, przygotowywanie dań – wszystko to jest potrzebne, ale rób to spokojnie i z umiarem. Nie zapomnij przy tym o stroju dla siebie. Być może bal karnawałowy będzie balem, podczas którego będą obowiązkowe stroje danego rodzaju, np. stroje dworskie czy stroje cygańskie, lata 60-te czy 20-ste.

Pomyśl o tym wcześniej, zanim zaczniesz przygotowywać zaproszenia.

Jeżeli bal jest dla dzieci i dorosłych – zaproś także dzieci twoich znajomych, a twoje dzieci będą miały towarzystwo – wszyscy się będą dobrze bawić.

hastagi na stronie:

#jak zrobić strój koguta #ozdoby karnawałowe do zrobienia #strój kury dla dziecka #jak zrobić strój kury #dekoracja sali na bal karnawałowy #zaproszenie na bal karnawałowy wzór #jak zrobić strój karnawałowy #przebranie kury #dekoracje karnawałowe do zrobienia #wzory zaproszeń na bal karnawałowy

Authors

Related posts

Top