Kosmetyki Manicure Porady Uroda

Jak pomalować paznokcie, aby lakier długo się trzymał?

Jak pomalować paznokcie, aby lakier długo się trzymał? Zacznij od pielęgnacji płytki paznokcia. Delikatnie usuń skórki, jeżeli je usuwasz. Niekiedy kobiety nie usuwają ich –

Jak pomalować paznokcie, aby lakier długo się trzymał? Zacznij od pielęgnacji płytki paznokcia. Delikatnie usuń skórki, jeżeli je usuwasz. Niekiedy kobiety nie usuwają ich – ponieważ nie chcą. Jeżeli jednak Ty je usuwasz zrób to patyczkiem po zmiękczeniu skóry specjalnym płynem.

Jeżeli chodzi o zmywacz do paznokci, to używaj tylko takiego, który nie zawiera acetonu. Niech będzie to zmywacz z witaminami. Pamiętaj, że paznokcie lubią odżywki dobrane do swych potrzeb.

Jeżeli Twoje paznokcie są mocne, wystarczy im lakier podkładowy. Dzięki niemu kolorowa emalia nie przebarwi płytki. Po nałożeniu warstwy lakieru musisz poczekać, aż wyschnie. Jeżeli trzeba, możesz pomalować ponownie paznokcie.

Na zakończenie zabezpiecz pomalowane paznokcie lakierem nawierzchniowym, tzw. top coat, który nabłyszcza, utwardza emalię i zabezpiecza przed odpryskiwaniem, a często także przyspiesza jej wysychanie.

A to już wiesz?  Komentarz: Uroda zaczyna się od…diety!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy