Horoskop tygodniowy od 18 do 24 lipca

Od 18 do 24 lipca

BARAN

Barany na początku tygodnia mogą być bardziej niż zwykle uczuciowe, romantyczne i wrażliwe, ale też mogą czuć się momentami przytłoczone emocjonalnym podejściem innych osób. Od czwartku otrząsną się, staną się energiczne, pewne siebie i ochoczo wezmą się za pracę, działanie, sport. W weekend będą leniuchować, bawić się w kameralnym towarzystwie.

BYK

Byki do środy będą bardzo rodzinne i uczuciowe, będą kierować się intuicją, a wolne Byki mają duże szanse teraz się zakochać. Od czwartku będą miały wrażenie, że świat pędzi jak szalony naprzód i trudno będzie im dotrzymać kroku innym ludziom. W weekend będą mogły oddać się swoim ulubionym zajęciom, dobrze zrobi im pobyt na łonie natury, dobry obiad i wszelkie przyjemności zmysłowe.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta do środy mogą być rozdrażnione, często zmęczone, rozkojarzone i ciężko będzie im wywiązać się z obowiązków zawodowych i rodzinnych. Nienajlepiej będą w tym czasie przebiegały rozmowy biznesowe. Od czwartku odczują wyraźny przypływ energii, będą rzutkie, sprawne i logiczne. Będą miały dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji. Weekend spędzą z rodziną.

RAK

Raki w pierwszej połowie tygodnia będą wyjątkowo wrażliwe, delikatne i uczuciowe. Mogą mieć piękne sny, również prorocze, ale też skłonność do życia marzeniami i złudzeniami. Od czwartku życie ich marzenia zweryfikuje, będą musiały zejść na ziemię i zacząć działać, ale mogą nie czuć się z tym dobrze. W weekend uda im się odpocząć w gronie rodziny, w kontakcie z przyrodą.

LEW

Lwy w pierwszej połowie tygodnia będą wrażliwe i emocjonalnie będą reagować na ludzi i sytuacje. Artyści z tego znaku będą mieli przypływy natchnienia. Od czwartku nabiorą werwy, będą aktywnie działać na różnych polach i osiągać sukcesy. Osiągnięcia mogą mieć w sporcie. W weekend może im się pogorszyć samopoczucie, ale szybko znajdą sposób na jego poprawę przy pomocy spotkań towarzyskich.

PANNA

Panny w pierwszej połowie tygodnia będą nastawione na pomaganie innym, na każdym kroku będą się poświęcać, zamiast zadbać o siebie. Wolne Panny mogą w tym czasie się zakochać wielką miłością. Od czwartku energicznie wezmą się za pracę i nadrabianie zaległości, a jeśli są na urlopie, to zajmą się sportem. W weekend nastawią się na życie rodzinne i przyjemności zmysłowe.

WAGA

Wagi od poniedziałku będą czuły się niepewnie, będą miały problemy z koncentracją i jeśli pracują, to mogą czuć się rozkojarzone. Na urlopie czas będzie sprzyjał wypoczynkowi, zajęciom relaksującym. Od czwartku staną się bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej i oddadzą się romansom. Będą też pewne siebie i energiczne. W weekend postanowią zrobić wyjątkowy rodzinny obiad.

SKORPION

Skorpiony w pierwszej połowie tygodnia będą szczególnie uczuciowe, wrażliwe i emocjonalne. Będą kierować się intuicją, którą będą miały wyjątkowo wyostrzoną. Wolne Skorpiony będą miały dobre dni na poznanie miłości swego życia. Od czwartku mogą mieć skłonność do brania na siebie zbyt dużo i mogą nadwerężyć swe siły. W weekend uda im się naprawdę wypocząć.

STRZELEC

Strzelce do środy mogą mieć problemy z koncentracją, będą rozkojarzone i lepiej, żeby w tym czasie nie podejmowały żadnych ważnych decyzji. Trudno też będzie im porozumieć się w tym czasie z bliskimi osobami. Od czwartku będą pełne optymizmu, energiczne, wesołe i zadowolone z życia. Będą miały pełne ręce roboty i to doda im życiowego napędu. Weekend zanosi się na rodzinny.

KOZIOROŻEC

Koziorożce w pierwszej połowie tygodnia będą nastawione rodzinnie i uczuciowo. Dużo czasu spędzą z najbliższymi, szczególnie, jeśli są teraz na urlopie. Wolne Koziorożce mają szansę poznać kogoś, w kim naprawdę się zakochają. Od czwartku nastrój może im się zmienić na gorszy, obniży się samoocena, mogą popadać w dołki emocjonalne. Weekend spędzą w ciepłej domowej atmosferze.

WODNIK

Wodniki w pierwszej połowie tygodnia mogą bujać w obłokach, myślami będą nieobecne i ciężko będzie im się dogadać z otoczeniem. Ich pomysły będą mało realne. Od czwartku ożywią się, będą więcej przebywać wśród ludzi, a nadmiar energii będą rozładowywać w sporcie. W weekend mogą mieć gorsze samopoczucie, rodzina będzie upominała się o uwagę, a niedzielne obiadki będą działać im na nerwy.

RYBY

Ryby w pierwszej połowie tygodnia będą uczuciowe, wrażliwe i sentymentalne. Będą często wracać do przeszłości, wspominać piękne chwile i analizować swoje sny. Mogą mieć problemy z praktycznym życiem. Od czwartku będą czuły się zmuszone do większej aktywności, do życia bardziej wśród ludzi. W weekend odpoczną w otoczeniu bliskich osób, na łonie przyrody.

Horoskop z

hastagi na stronie:

#znaki zodiaku #skorpion znak zodiaku

Authors

Related posts

Top