Porady

generator pary

Czy zastanawiałaś się na czym polega wyjątkowość generatora pary i chciałabyś wypróbować to urządzenie? Jeśli tak, to marka Tefal ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Od

Czy zastanawiałaś się na czym polega wyjątkowość generatora pary i chciałabyś wypróbować to urządzenie? Jeśli tak, to marka Tefal ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Od września do grudnia tego roku trwa promocja konsumencka “Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy “, w której konsumentki będą mogły wypróbować generatory pary, a jeśli nie spełnią ich oczekiwań, będą je mogły zwrócić do producenta. Te innowacyjne urządzenia sprawiają, że prasowanie, do tej pory kojarzące się z czynnością monotonną i żmudną, może być teraz znacznie bardziej wydajne, mniej czasochłonne i o wiele przyjemniejsze.

Tefal+Easycord+Pressing+GV5150E0Generator pary pozwala na wydajne prasowanie i oszczędność aż do 30 % czasu. Już po dwóch minutach od włączenia, urządzenie jest gotowe do pracy, a wytwarzana para jest aż o 6 razy mocniejsza, niż ta pochodząca ze zwykłego żelazka. Dzięki wyjątkowej sile pary, która wnika w głąb tkanin pod wysokim ciśnieniem, nawet uporczywe zagniecenia zostaną z łatwością wyprasowane. Urządzenie wyposażone jest w duży zbiornik, dzięki któremu nie trzeba pamiętać o ciągłym uzupełnianiu wody. System szybkiego generowania pary, który posiadają wyższe modele umożliwia dolewanie wody w trakcie prasowania, gdy generator jest włączony.

Marka Tefal ma w swojej ofercie 3 modele generatorów pary, które są objęte promocją: model Pro Express AntiCalc, Express oraz Easycord Pressing.

Pro Express AntiCalc

Ten model posiada system szybkiego oczyszczania bojlera z kamienia AntiCalc.

Opis techniczny:

* Zaopatrzony jest w Stopę Durilium.
* Regulacja wytwarzania pary: 0-120 g/min
* System szybkiego nagrzewania
* Ciśnienie pary: 5 barów
* Funkcja Auto Stop
* UltraCord System – zapobiega gnieceniu tkanin przez kabel sieciowy
* Pojemność zbiornika: 1800 ml
* Wskaźnik informujący o konieczności wypłukania boilera
* Schowek na kabel parowy
* Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego
* Metalowa blokada
* Moc: 2200 W

Cena: 1249,99 zł

Express

Opis techniczny:

A to już wiesz?  Horoskop od 9 do 15 maja

* Zaopatrzony jest w Stopę Durilium
* Regulacja wytwarzania pary: 0-100 g/min
* System szybkiego nagrzewania
* Ciśnienie pary: 4,5 bara
* EasyCord System – zapobiega gnieceniu tkanin przez kabel sieciowy
* Pojemność zbiornika: 1400 ml
* Wskaźnik informujący o konieczności wypłukania boilera
* Schowek na kabel parowy
* Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego
* Metalowa blokada
* Moc: 2200 W
* Cena: 1109, 99 zł

Easycord Pressing

Opis techniczny:

* Zaopatrzony jest w Stopę Durilium
* Wytwarzanie pary: 90 g/min
* Prasowanie w pionie
* EasyCord System – zapobiega gnieceniu tkanin przez kabel sieciowy
* Ciśnienie pary: 4 bary
* Bojler ze stali nierdzewnej
* Pojemność zbiornika: 1000 ml
* Schowek na kabel parowy
* Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego
* Lampka kontrolna sygnalizująca wytworzenie się pary
* Moc: 2320 W
* Cena: 799,99 zł

Wszystkie modele generatorów pary Tefal będą od września do grudnia objęte promocją “Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy “. Jeśli urządzenie nie spełni oczekiwań, producent zwróci konsumentom pieniądze.

Szczegóły na www.tefal.pl

INFORMACJE O FIRMIE

Tefal w Polsce

Marka Tefal jest obecna W Polsce od 1992 roku. Od tego czasu zdobyła na naszym rynku stale powiększające się grono wiernych użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność produktów sygnowanych tą marką. Marka Tefal jest znana głównie, jako producent patelni i garnków pokrytych specjalną powłoką nieprzywierającą (niekwestionowana marka numer 1 w Polsce na rynku patelni) a także żelazek. Tefal oferuje również polskim użytkownikom szeroką gamę drobnego elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego takiego jak: frytownice, roboty kuchenne, miksery, blendery, parowary, czajniki, ekspresy do kawy, tostery i opiekacze, elektroniczne wagi osobowe i kuchenne oraz nieelektryczne akcesoria kuchenne. Z każdym rokiem oferta marki Tefal rozszerza się o nowe, innowacyjne produkty dostosowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Tefal jest obecny w ponad 120 krajach. Poprzez dynamiczny rozwój Tefal stał się największym producentem nieprzywierających naczyń na świ

A to już wiesz?  Garść inspiracji: orient i folk

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy