Hobby

Galeria Internetowa SwiatAktu.pl

Galeria Internetowa SwiatAktu.pl już po miesiącu od premiery prezentuje wysoki poziom publikowanych fotografii, w związku z czym zamierza wydać je w formie albumu. Album będzie

Galeria Internetowa SwiatAktu.pl już po miesiącu od premiery prezentuje wysoki poziom publikowanych fotografii, w związku z czym zamierza wydać je w formie albumu. Album będzie zawierał 199 wybitnych aktów oraz informacje o autorach.

Chcemy, żeby znalazły się tam najlepsze akty dlatego ogłaszamy eliminacje, które pozwolą nam je wyłonić. Dzięki państwa głosom każdego miesiąca zostanie wybranych po 10 najlepszych aktów, które zostaną opublikowane w albumie. Pozostałe 99 wybierze profesjonalne jury.

Wszystkich fotografów, którzy chcą zobaczyć swoje akty w ekskluzywnym albumie wydrukowane w najwyższej jakości zapraszamy do publikowania ich w galerii SwiatAktu.pl. Wszystkich koneserów artystycznej fotografii zachęcamy do głosowania na swoje ulubione akty.

Co miesiąc w redakcji SwiatAktu.pl odbywać się będzie losowanie atrakcyjnych nagród, przeznaczonych zarówno dla Autorów zgłaszających swoje prace, jak i dla głosujących.

Eliminacje rozpoczynają się 1 stycznia 2010 roku i będą trwały do 1 września 2010 roku.

Wyniki 1 odsłony eliminacji opublikujemy 31 stycznia 2010 r. w galerii SwiatAktu.pl.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania aktów i głosowania na www.swiataktu.pl

A to już wiesz?  Jak przechowywać perfumy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy