Bielizna

Ekskluzywna kolekcja lato

Ekskluzywna kolekcja lato 2010 marki Twin Lingerie już dostępna w dobrych sklepach bieliźniarskich… Za oknem szarówka, deszcz i zimny wiatr…Gdzie ta wiosna?, Która za niecały

Ekskluzywna kolekcja lato 2010 marki Twin Lingerie już dostępna w dobrych sklepach bieliźniarskich…

Za oknem szarówka, deszcz i zimny wiatr…Gdzie ta wiosna?, Która za niecały miesiąc już się z nami będzie żegnać, a nawet nie zdążyliśmy jej poczuć? A już niedługo zawita malutkimi kroczkami wymarzona pora roku, dla każdego z nas, jaką jest lato… słoneczko, plaże, baseny to największe uroki letnich wakacyjnych dni. Każda z nas chciałaby ten czas spędzić w pięknym, kolorowym i gorącym miejscu, takie kryteria spełnia od lat Hiszpania…

Jednak Hiszpania kojarzy się nie tylko z cudownym miejscem na wakacje, lecz także z producentem damskiej bielizny z wyższej półki, jakim jest Twin Lingerie.
Chcielibyśmy się podzielić najnowszą linią Lato 2010 Twin Lingerie i przybliżyć tę markę bielizny każdej z Pań. Kolekcja zaprojektowana została w ten sposób by sprostać potrzebom i oczekiwaniom współczesnej kobiety, takiej Kobiety, która szuka luksusów wśród marek bieliźniarskich i zabiegającej o poczucie wygody, a zarazem wyjątkowości. W kolekcji każda z Pań znajdzie przepiękne biustonosze push-up, bardotki, koszulki i kompleciki nocne, figi, szorty oraz stringi wedle upodobania.
Modele kolekcji wykonane są z najszlachetniejszych tkanin, tak by były przyjazne dla ciała i układały się idealnie na sylwetce, by każda Pani czuła się komfortowo. Jednobarwny styl linii, uwodzi różnorodnością faktury. Kusi seksownymi i zmysłowymi haftami i uwodzicielskimi zdobieniami. Te wszystkie zdobienia sprawiają, że bielizna staje się elegancja i luksusowa. Projektanci firmy Twin Lingerie w przypadku kolekcji letniej postawili na kolory klasyczne takie jak ecru, czarny i biały.
Taka paleta barw jest idealna na letnie dni i sprawia, że Kobieta w każdym wieku znajdzie coś w sam raz dla siebie.
Powstała w hiszpańskiej Valencji marka bielizny ekskluzywnej dla Kobiet Twin Lingerie tworzy i rozprowadza swoje kolekcje na najwyższym międzynarodowym poziomie. Wszystkie produkty jak i proces kontroli bielizny Twin Lingerie są zrealizowane w Hiszpanii pod nadzorem najlepszego personelu.
Kolekcja na lato 2010 Twin Lingerie jest kolekcją pełną pasji i harmonii i z pewnością zachwyci każdą z Pań i onieśmieli niejednego Pana. Mamy nadzieje, że ten krótki przegląd bielizny pomoże każdej Pani w dokonaniu trafnego wyboru bielizny.

A to już wiesz?  Najnowsze propozycje marki Ava 2010 dla Panien Młodych i nie tylko…

Bielizna dostępna na
www.swiatbielizny.pl
Tel. 032 788 16 61
Kom. 0 889 133 333

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy