Gimnastyka Porady Zdrowie

Dieta sposobem na schudnięcie

Do łask powraca powoli zwyczajna, kobieca figura – a więc: ani kaszalot, ani wieszak na ubrania. Jednak nie jest to wielkie pocieszenie dla tych pań,

Do łask powraca powoli zwyczajna, kobieca figura – a więc: ani kaszalot, ani wieszak na ubrania. Jednak nie jest to wielkie pocieszenie dla tych pań, które mają nadwagę lub wręcz są otyłe, gdyż – jakby to delikatnie ująć – sporo drogi przed nimi, aby “wkupić się w łaski “.

Oczywiście, wszystko w zależności od własnego nastawienia, bowiem każdy woli co innego – jeden więcej “kochanego ciałka “, drugi tego sadełka nieco mniej. A trzeci lubi typ modelki, czwarty nie przykłada do tego wagi, piąty preferuje na przykład tylko “słodkie pulpeciki “.

Jednak pamiętać należy, że niezależnie od osobistego postrzegania swojej sylwetki pod względem mody i atrakcyjności fizycznej – istnieją jeszcze czynniki zdrowotne. A więc, trzeba wiedzieć, iż nawet stosunkowo niewielka, 10-procentowa nadwaga już w jakiś sposób negatywnie odbija się na naszym zdrowiu.

Nieco większa – przyczynia się do powstawania cukrzycy, schorzeń serca lub naczyń krwionośnych. A zatem – każda komórka tłuszczowa, każdy cholesterol – nigdy nie pozostają obojętne dla funkcjonowania naszego organizmu.
Read more

A to już wiesz?  Mała sypialnia - mały problem. Łóżko na wymiar

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy