czekają telefony Nokia N97, zaś dla zwycięzców popularne iPod’y Shuffle

Zrób zdjęcie i wygraj nagrody

Miłośnicy fotografii wkrótce będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Konkurs „Zrób zdjęcie i wygraj nagrody”, organizowany przez Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem” z Kielc daje bowiem ku temu doskonałą okazję. Proste zasady, obiektywne kryteria oceny (głosy Internautów) oraz atrakcyjne nagrody (telefony NOKIA N97 i iPod’y Shuffle) dają gwarancję doskonałej zabawy. Wystarczy jedynie wykonać zdjęcie związane tematycznie ze „Snackiem – Przysmakiem Świętokrzyskim”, zamieścić je na stronie www.przysmakswietokrzyski.pl, poddać się ocenie w głosowaniu i wygrywać!

Wspomniany konkurs startuje już 1 maja i potrwa do końca września br. Przez najbliższych 5 miesięcy wszyscy zainteresowani mają szansę wziąć udział w rewelacyjnej zabawie ze Snackiem „w tle”. Na specjalnie w tym celu stworzonej witrynie internetowej www.przysmakswietokrzyski.pl będzie można zamieszczać swoje prace. Pamiętajcie jednak aby były one związane tematycznie ze „Snackiem – Przysmakiem Świętokrzyskim”! Potem jest już „z górki”, wystarczy się jedynie zarejestrować, wybrać kategorię (podróże, sztuka, rodzina, party lub humor) i czekać na wyniki głosowania. O zwycięstwie decydować będzie najbardziej obiektywne jury – Internauci.

Jeśli zatem chcecie pochwalić się swoimi umiejętnościami i zaprezentować stworzone przez siebie prace szerszej publiczności, nie możecie przejść obok tego konkursu obojętnie. Zyskacie w ten sposób nie tylko szansę zmierzenia się z innymi pasjonatami fotografii, ale także zdobycia atrakcyjnych nagród. Na zwycięzców każdego z trzech etapów (zdobywców największej ilości głosów we wszystkich 5 kategoriach konkursowych) czekają bowiem telefony komórkowe najnowszej generacji Nokia N97, zaś dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach niezwykle popularne iPod’y Shuffle.

Pozostaje jeszcze jedno pytanie, które część z was zapewne chciałaby zadać – czym właściwie jest Przysmak Świętokrzyski? Wytrawni smakosze, zdeklarowani sympatycy, prawdziwi fani Snacka, zwykle wiedzą o nim wszystko. Dla nich słowa „przekąska” i „chrupki” prowadzą do jedynie słusznego skojarzenia – „Snack – Przysmak Świętokrzyski”. Tym niewtajemniczonym, którzy o Snacku słyszą pierwszy raz, przyda się natomiast garść informacji na jego temat.

Snack – Przysmak Świętokrzyski, to wyjątkowe chrupki przeznaczone do samodzielnego przyrządzania. Ich przygotowanie zajmuje dosłownie kilka sekund, w czasie których zwiększają swoją objętość do 5 razy, zamieniając się w przekąskę, której nie sposób się oprzeć. Przysmak można zajadać godzinami, zwłaszcza, że z jednej paczki powstaje nawet do 10 litrów gotowych chrupek!!!

Więcej informacji na temat konkursu czy też samego „Snacku – Przysmaku Świętokrzyskiego” na www.przysmakswietokrzyski.pl

hastagi na stronie:

#przysmak swietokrzyski

Authors

Related posts

Top