Dom Porady

Co robić w czasie ferii? Ferie w domu

Jeżeli wyjeżdżasz, to będziesz z pewnością odpoczywać,. Jeżeli zaś zostajesz w domu, na pewno sobie poradzisz. Zaplanuj czas. Zrób to, aby pod koniec ferii nie

Jeżeli wyjeżdżasz, to będziesz z pewnością odpoczywać,. Jeżeli zaś zostajesz w domu, na pewno sobie poradzisz. Zaplanuj czas. Zrób to, aby pod koniec ferii nie okazało się, ze nic z nich nie skorzystałaś i snułaś się tylko po domu lub krzątałaś.

Zaplanuj spotkania ze znajomymi, wyjścia do miejsc, w których masz pozałatwiać wszelkie sprawy.

Zapisz, jakie telefony miałaś wykonać i co chciałaś uporządkować w czasie ferii. Nie zapominaj przy tym o przyjemnościach. Możesz wyjść na zewnątrz a dziećmi lub znajomymi, ulepić bałwana i pobawić się śnieżkami. To bardzo cię odpręży, o wiele bardziej niż kolejny serial przed telewizorem. Możesz także pójść na łyżwy na lodowisko lub na spacer. Pamiętaj jednak, aby nie jeździć na zamarzniętym stawie, ale pójść na sztuczne lodowisko.

Urządź też w domu imprezę i zaproś znajomych. Jeżeli masz dzieci i teraz nie ma ich w domu, to dla Ciebie i męża jest top powrót do przeszłości. Urządź dla was romantyczny wieczór we dwoje i bawcie się dobrze.

hastagi na stronie:

#co robić w ferie w domu

A to już wiesz?  Kupujemy skórzaną sofę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy