Moda Pielęgnacja ciała Porady

Co robić, aby podobać się mężczyźnie?

Co robić, aby podobać się mężczyźnie?
Wszystko zależy od tego, co zrobiłaś do tej pory. Załóżmy, że masz wspaniały charakter, że podobasz się Twojemu mężczyźnie najbardziej na świcie, że ceni u

Wszystko zależy od tego, co zrobiłaś do tej pory. Załóżmy, że masz wspaniały charakter, że podobasz się Twojemu mężczyźnie najbardziej na świcie, że ceni u Ciebie inteligencję, wrażliwość i umiejętność dostosowania się do konkretnej sytuacji. Co więc jeszcze trzeba zrobić? Wtedy pozostaje tylko zadbać o wygląd fizyczny.

Jeżeli nie lubisz stosować makijażu na co dzień – pomaluj się przynajmniej od czasu do czasu. Choćbyś była najpiękniejsza na świecie i miała cudowną cerę, pomalowanie ust czy powiek zmieni Twój wygląd na nieco inny. Jeżeli masz ładną cerę, nie musisz stosować pudrów ani różu – choć ten ostatnim mogłabyś czasem musnąć kości policzkowe.

Jednak makijaż to nie wszystko. Ważny jest wygląd całości. Czy pamiętasz o fryzurze? Może czas zadbać o nią? A o dobrze dobranych ubraniach? Jeżeli nawet nie chcesz wydawać pieniędzy lub nie możesz na coś nowego, to postaraj się zrobić świetną kombinację z tych ubrań, które masz. Czasami wystarczy wyjąć zapomnianą bluzkę czy spódnicę z szafy.

Po prostu, zrób coś, aby się nieco zmienić – to może podobać się nie tylko mężczyźnie, ale i Tobie samej. Potraktuj to jak zabawę. Zobaczysz, ze poczujesz się sama lepiej.

A to już wiesz?  Wystartował serwis z poradami dla kobiet - SieWie.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy