LIFESTYLE Uroda

CLEANANCE COMEDOMED – KONCENTRAT PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM

Aż 80% młodzieży w wieku 11-20 lat boryka się z trądzikiem. Nie jest to jednak dolegliwość zarezerwowana jedynie dla nastolatków, ponieważ 40% dorosłych kobiet również ma tego typu problemy z

Data publikacji: 2019-09-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: CLEANANCE COMEDOMED – KONCENTRAT PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Aż 80% młodzieży w wieku 11-20 lat boryka się z trądzikiem. Nie jest to jednak dolegliwość zarezerwowana jedynie dla nastolatków, ponieważ 40% dorosłych kobiet również ma tego typu problemy z cerą.

CLEANANCE COMEDOMED – KONCENTRAT PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM LIFESTYLE, Uroda - Aż 80% młodzieży w wieku 11-20 lat boryka się z trądzikiem. Nie jest to jednak dolegliwość zarezerwowana jedynie dla nastolatków, ponieważ 40% dorosłych kobiet również ma tego typu problemy z cerą.

Koncentrat przeciw niedoskonałościom od Eau Thermale Avène pomaga zmniejszać ryzyko powstawania krost i zaskórników oraz ogranicza ponowne pojawianie się zmian trądzikowych. W efekcie są one znacząco zredukowane, skóra w ciągu dnia zmatowiona, a pory zwężone. Cleananace Comedomed reguluje nadmierne wydzielanie sebum oraz redukuje efekt „świecenia się” skóry.

Lekka, płynna konsystencja bez tłustego wykończenia szybko się wchłania. Zapach produktu jest związany z obecnością składnika aktywnego, ale szybko ulatnia się i nie wpływa na skuteczność produktu.

Dobra tolerancja dla skóry. Stanowi dobrą bazę pod makijaż.

Kluczowe składniki:

ComedoclastinTM 25%

Blokuje tworzenie i ogranicza rozwój mikrozaskórników

Woda termalna Avène 67,5%

Koi, łagodzi podrażnienia, nadaje miękkość

Aktywny składnik ComedoclastinTM jest uzyskiwany z oleju z ostropestu plamistego, znanego ze swojego zastosowania w leczeniu zaburzeń wątroby i dróg żółciowych. Badania Eau Thermale Avène w kontekście Cleanance pozwoliły pokazać, że odgrywa on szczególnie ważną rolę w regulacji sebum.

Zapobiega powstawaniu mikrozaskórnika, hamuje jego rozwój tak, aby ponownie wrócił do stanu zdrowego mieszka łojowo-włosowego. Wywołuje proces odwracający proces powstawania mikrozaskórników.

Składnik został opracowany zgodnie z procesem Ekspertyzy Botanicznej Pierre Fabre.

ComedoclastinTM:

UNIKALNE DZIAŁANIE NA NIEWIDOCZNE ZMIANY

Blokuje procesy związane z powstaniem mikrozaskórników i ogranicza ich rozwój
Wywołuje procesy odwracające powstanie mikrozaskórników i umożliwia ich powrót do etapu zdrowego mieszka łojowo-włosowego
Reguluje wydzielanie sebum i modyfikuje jego skład
Unikalne działanie na mikrozaskórnik ogranicza proces powstania widocznych zmian trądzikowych
Zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się zmian trądzikowych

A to już wiesz?  Poniedziałkowe spotkania beauty i warsztaty kosmetyków naturalnych w CH Osowa

 

STOSOWANIE:

Cleananance Comedomed od Eau Thermale Avène może być stosowany*:

samodzielnie,
wraz z leczeniem miejscowym,
w połączeniu z antybiotykami doustnymi
 jako kontynuacja po zakończeniu leczenia farmakologicznego (dla podtrzymania efektu).

Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów trądziku od łagodnego do umiarkowanego. Przeznaczony dla młodzieży od 12 roku życia oraz osób dorosłych.

*z wyłączeniem izotretynoiny doustnej

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
CLEANANCE COMEDOMED – KONCENTRAT PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM LIFESTYLE, Uroda - Aż 80% młodzieży w wieku 11-20 lat boryka się z trądzikiem. Nie jest to jednak dolegliwość zarezerwowana jedynie dla nastolatków, ponieważ 40% dorosłych kobiet również ma tego typu problemy z cerą.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy