Jedzenie

Casting na żonę Świętego Mikołaja

Gdy wigilijne uroczystości dobiegną końca, świat otuli śnieżny puch a w naszych domach ucichnie gwar rozmów i śpiewów, Święty Mikołaj w swoich saniach będzie niósł

Gdy wigilijne uroczystości dobiegną końca, świat otuli śnieżny puch a w naszych domach ucichnie gwar rozmów i śpiewów, Święty Mikołaj w swoich saniach będzie niósł radość i szczęście ludziom na całym świecie. Co zrobi, kiedy zakończy swoją coroczną misję? WINIARY – marka, która co roku wspiera nas w przedświątecznych przygotowaniach, postanowiła w tym roku zatroszczyć się również o Niego. Na specjalnie przygotowanym serwisie internetowym www.MikolajSzuka.pl poszukuje Pani Mikołajowej – żony zapracowanego, czyniącego świąteczne cuda Świętego.
Chatka+Mikolaja_wnetrze

Nawet największy i najbardziej kochany mężczyzna na świecie potrzebuje kogoś, kto będzie go wspierał w okresie przedświątecznych przygotowań. Kogoś, kto przypomni, by założył ciepły szal, kto zadba, by w kominku palił się ogień oraz przygotowuje pyszne, tradycyjne, świątecznie dania. Przecież Mikołaj z pewnością kocha nie tylko dzieci, ale również wszystkie świąteczne przysmaki. W ramach świątecznych działań promocyjnych marka WINIARY przygotowała specjalny świąteczny serwis www.MikolajSzuka.pl. Pod hasłem “Casting na żonę Świętego Mikołaja” kryje się akcja, w której bohater serwisu – Święty Mikołaj, zmęczony napotykanymi trudnościami w organizacji własnych Świąt, postanawia znaleźć żonę. W tym celu ogłasza specjalny casting!

Kandydatka na żonę Mikołaja powinna przede wszystkim rozumieć i podzielać całkowite zaangażowanie Mikołaja w realizację jego misji. Idealna osoba powinna być ciepła i pogodna. Powinna wierzyć w Święta oraz ich magiczną moc, być ceniącą tradycję, doskonałą panią domu, która również w domku Mikołaja wyczaruje świąteczne smaki i aromaty. Aby udowodnić swoje świąteczne kompetencje, musi wykonać 3 zadania: zbudować świąteczny nastrój w chatce, znać wigilijne potrawy oraz wybrać przepis na barszcz i krótko uzasadnić swoją decyzję. Na autorkę najciekawszej wypowiedzi – Panią Mikołajową czeka nagroda: pobyt w SPA Gołębiewski w Mikołajkach. Kto wie, może po ciężkiej pracy będzie tam odpoczywał również Święty Mikołaj? Przygotowano też 29 nagród pocieszenia.

A to już wiesz?  Bukiet smaku na cały rok

www.MikolajSzuka.pl jest częścią uruchamianego co roku Centrum Przygotowań Świątecznych marki WINIARY – internetowego serwisu zawierającego szereg porad jak zaplanować przygotowania do Świąt, by kojarzyły się nam wyłącznie z czasem radości i spokoju. Znajdziemy tu przepisy świąteczne, porady, dowcipy, a także treści dla najmłodszych, czyli numer telefonu, pod którym można porozmawiać ze Świętym Mikołajem. To prawdziwa kopalnia bardzo przydatnych informacji, dzięki którym każda Pani Mikołajowa zorganizuje w swoim domu cudowne Święta.

Jak co roku, treści świąteczne pojawią się także, w serwisie www.winiary.pl w ramach Centrum Przygotowań Świątecznych.

Centrum Przygotowań Świątecznych uruchomione zostało już po raz szósty. Internauci co roku chętnie korzystają z przepisów kulinarnych oraz biorą udział w przygotowanych dla nich konkursach. W ubiegłym roku przedświąteczny serwis marki WINIARY odwiedziło prawie 150 tysięcy osób. Serwis odnotował niemal 300 tysięcy odsłon. W 2008 roku chętni mogli korzystać z jeszcze jednej atrakcji: Telefonu do Świętego Mikołaja, na który zdecydowało się prawie 13 tysięcy osób!

Za przygotowanie serwisu, jego kreację i prowadzenie odpowiada agencja adv.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy