Porady

Buzia jak u dziecka

Buzia jak u dziecka Okrągłe, pyłowate policzki, małe czoło i broda, która udaje, że jej nie ma. To wszystko symptomy, tzw. “twarzy okrągłej “. Często

Buzia jak u dziecka

Okrągłe, pyłowate policzki, małe czoło i broda, która udaje, że jej nie ma. To wszystko symptomy, tzw. “twarzy okrągłej “. Często przypomina twarz dziecka, ale choć cera jak u bobasa jest piękna – to kształt twarzy lepiej mieć jednak dorosły. Okrągłą buzię trzeba wyszczuplić i wydłużyć. Niskie czoło z reguły wyłącza grzywkę. Jeśli już grzywa jest, powinna być asymetryczna – zaczesywana najlepiej na jeden bok i przynajmniej częściowo odsłaniająca czoło.

ziecko i mama diecko i mama dzecko i mama dzicko i mama dzieko i mamaGdy je widać – twarz jest automatycznie dłuższa o jego wysokość. Najlepiej w takim przypadku upinać włosy wysoko. Zalecane są raczej włosy półdługie lub długie, odpowiednio wycieniowanie. Końcówki włosów powinny być wystrzępione lub podwinięte i lekko opadające z przodu na ramiona. Dobrze wyglądają też pazurki, nie powinny być one jednak zbyt puszyste, żeby jeszcze bardziej nie poszerzać i tak za szerokiej twarzy. Przy pyzatej buzi raczej należy unikac krótkich włosów. Jeśli już jednak wybieramy taką opcję, pamiętajmy by włosów zanadto nie skracać. Muszą nadawać się do stylizacji, będzie ona bowiem potrzebna.

Włosy krótkie trzeba postawic na czubku głowy, by optycznie przedłużały twarz, ich końcówki powinny być postrzępione i na tyle puszyste i długie, by zachodzić nieco na kości policzkowe. W najgorszej sytuacji są pani o naturalnych kręconych włosach. Loki bowiem zaznaczają pyzatość buzi. Należy je więc najlepiej wyprostować na szerokiej szczotce. Można też starać się tak ułożyć włosy, by poskromić kędzierzawe kosmyki.

Kiedy będą już w ładzie można kilkoma pasmami zasłonić policzki. W wyszczupleniu pulchnej buzi pomocny jest także makijaż. Sprawimy, że twarz będzie wydawała się bardziej pociągła, jeśli nałożymy róż na policzki niemal poziomo, od kości policzkowych w dół.
am

hastagi na stronie:

#buzia jak mak #buzia jak mak znaczenie #buzie mam jak mak #buzię mam jak mak #zieliska katarzyna fryzury #mieć buzię jak mak #co to znaczy buzia jak mak #buzia jak mak co to znaczy #mam buzię jak mak

A to już wiesz?  Nowa kolekcja adidas Stella McCartney barricade

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy