Porady

Akcja “Różowa Wstążka “, czyli profilaktyka nowotworowa dla kobiet

Celem akcji jest zachęcenie jak największej ilości kobiet do zadbania o swoje zdrowie i wykonania badań profilaktycznych takich jak USG piersi, mammografia czy cytologia. Badanie

Celem akcji jest zachęcenie jak największej ilości kobiet do zadbania o swoje zdrowie i wykonania badań profilaktycznych takich jak USG piersi, mammografia czy cytologia.

Badanie z 30 proc. rabatem mogą wykonać wszystkie Panie, które od 15 września do 31 grudnia 2009 roku zgłoszą się do jednej z placówek medycznych uczestniczących w akcji i pokażą kupon wycięty z październikowego numeru miesięcznika Twój Styl (nr 10/2009).

1-rajstopy_1749_teint_de_soleil_open_toe_mCentrum Medyczne ENEL-MED po raz kolejny przyłączyło się do akcji profilaktycznej “Różowa Wstążka” organizowanej przez miesięcznik Twój Styl.

W ramach akcji “Różowa Wstążka” przeprowadzane są badania dotyczące profilaktyki raka piersi (mammografia, USG piersi oraz BRCA 1) oraz raka szyjki macicy (cytologia oraz badanie na obecność wirusa HPV).

Dodatkowo 5000 pierwszych pacjentek, które zgłoszą się do oddziałów ENEL-MED w celu wykonania jednego z badań w ramach akcji “Różowa wstążka”, otrzyma Kartę Pacjenta ENEL-MED. Karta Pacjenta ENEL-MED uprawnia do 10 proc. zniżki na konsultacje lekarskie oraz usługi stomatologiczne, do 31 grudnia 2010 r.

hastagi na stronie:

#pisanki ze wstążek #pisanki ze wstążek krok po kroku #zdobienie jajek wstążką #pisanki ze wstążki #jak zrobić jajko ze wstążki #jajka ze wstążek #ozdoby wielkanocne ze wstążki #jajka ze wstążek krok po kroku #jak zrobić pisanki ze wstążki #jajka zdobione wstążką

A to już wiesz?  BioDermic - kompleksowa kultywacja piękna

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy