Praca

11. edycji ogólnopolskiego konkursu Księgowy Roku

11. edycji ogólnopolskiego konkursu Księgowy Roku Magdalena Czyżkowska z województwa dolnośląskiego została zwyciężczynią 11. edycji ogólnopolskiego konkursu Księgowy Roku. Na co dzień pracuje w firmie

11. edycji ogólnopolskiego konkursu Księgowy Roku

Magdalena Czyżkowska z województwa dolnośląskiego została zwyciężczynią 11. edycji ogólnopolskiego konkursu Księgowy Roku. Na co dzień pracuje w firmie TIM SA (branża – handel, produkcja) w miejscowości Siechnice. Zajmuje tam stanowisko księgowej. Oprócz prestiżowego tytułu, laureatka zdobyła główną nagrodę wynoszącą 28 000 zł.

W studenckiej edycji konkursu zwyciężyła Daria Przybylska, studentka Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach.
9.jpg
W finale konkursu wzięło udział siedmiu uczestników z najlepszymi wynikami. Nazwiska laureatów 11. edycji konkursu Księgowy Roku ogłoszono podczas Gali Finałowej, która odbyła się w sobotę, 5 grudnia, w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Tegoroczny Konkurs odbywał się w zmienionej formule: eliminacje i półfinał rozegrały się w Internecie. Do półfinału przeszło po trzech najlepszych uczestników z każdego województwa oraz dziesięciu najlepszych studentów z całej Polski. Finaliści w ostatnim zadaniu byli proszeni o zaprezentowanie przed jury przygotowanego przez siebie studium przypadku.

Przed ogłoszeniem wyników odbyła się debata na temat “Społecznej odpowiedzialności biznesu “. Wstęp do debaty pt. “Transformacja, kryzys – i co dalej?”, wygłosił prof. Grzegorz Kołodko. W samej debacie, moderowanej przez redaktor Dorotę Warakomską, znaną dziennikarkę telewizyjną, udział wzięli m.in. prof. Aldona Kamela-Sowińska, Adam Szejnfeld, dr Józef Kozioł, Paweł Niziński.

* Księgowy Roku 2009: Magdalena Czyżkowska
* Drugie miejsce: Katarzyna Kusa
* Trzecie miejsce: Joanna Bakalarczyk
* Wyróżnienie: Anna Szczygieł
* Laureatka studenckiej edycji konkursu Księgowy Roku 2009: Daria Przybylska

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie www.ksiegowyroku.pl

***

Konkurs Księgowy Roku organizowany jest od 11 lat z myślą o wszystkich zainteresowanych i związanych z rachunkowością i finansami. Biorą w nim udział dyrektorzy finansowi, księgowi i biegli rewidenci z całej Polski, a od 2006 r. także studenci, głównie kierunków ekonomicznych. Jury konkursu wybiera Księgowego Roku, 16 Najlepszych Księgowych Województw oraz laureata edycji studenckiej. Organizatorami przedsięwzięcia są firma Sage, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz INFOR PL SA.

A to już wiesz?  2006: Jak mądrze podejmować decyzje?

hastagi na stronie:

#księgowy roku 2011 #konkurs księgowy roku 2011

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy