Horoskop na tydzień od 30 maja do 5 czerwca

Od 30 maja do 5 czerwca

BARAN

Barany na początku tygodnia będą miały chęć poleniuchować, wszystko będzie działo się tak powoli, że będzie je to usypiać. Od środy wpadną w wir życia towarzyskiego, wszędzie będzie ich pełno, ale też mogą osiągać sukcesy w interesach i handlu, mogą podpisać w tym czasie korzystne umowy. Od piątkowego popołudnia mogą mieć kiepski nastrój, szczególnie, jeśli zapowiada się weekend z rodziną.

BYK

Byki rozpoczną tydzień sukcesami zawodowymi i finansowymi. Będą korzystać z życia i jego przyjemności, będą nastawione na zmysłowy odbiór rzeczywistości, mogą poznać kogoś atrakcyjnego. Od środy mogą mieć straszne zamieszanie w pracy i w relacjach z ludźmi, będą odbierać mnóstwo telefonów. Weekend spędzą w gronie rodzinnym, w ciepłej, serdecznej atmosferze.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta na początku tygodnia mogą się czuć niezbyt pewnie w sytuacjach domowych, mogą mieć wrażenie, że ktoś je ogranicza, że partner jest zaborczy. Od środy wyraźnie będą czuły się lepiej, ale mogą być bardzo roztrzepane i roztargnione, mimo to będą odnosić sukcesy zawodowe. W weekend nastawią się na życie towarzyskie, ale będzie ono kolidować z życiem rodzinnym.

RAK

Raki w pierwszych dniach tygodnia będą czuły się bezpiecznie, mogą liczyć na wpływy gotówki i to wprawi je w dobry humor. Dobrze będą się czuły na gruncie domowym i uczuciowym. Od środy w ich otoczeniu będzie się działo dużo ciekawych rzeczy, ale to je będzie rozpraszać i przeszkadzać w realizowaniu planów. W weekend mogą się zakochać, spędzą go w ciepłym relacjach z rodziną.

LEW

Lwy rozpoczną tydzień w kiepskim humorze, wszystko będzie je drażnić, często będą się irytować, a wyjątkowo fatalnie będą się układa%C

Authors

Related posts

Top